Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy tenyleg nem fazik...

Lehet, hogy tenyleg nem fazik a babam?

Figyelt kérdés
3 honapos kisbabam van, nagyon sokat setalunk, renfeteget vagyunk a friss levegon. Mindenki mar pluss overallt meg ilyeneket ad a gyerekere. Hat az en kislanyom hosszujju body, vekony nadrag, zokni, vekony sapka es egy nagyon vekony takaroban van a mozesben, ha ennel tobbet adok ra melege van.-legalabbis nekem ugy tunik, mert vergodik. Ha leveszem rola a meleg pulcsit vagy a vastag takarot minden jo. Komolyan lehet h ennyire nem fazos baba, h gyakorlatilag abban van, amiben a lakasban+egy szal vekony bambusztakaro v rosszul csinalok vmit? Felek h megfazik mert amugy sulyos bpd(koraszulott tudobetegseg) van es nagyon baj lenne egy felso/also leguti megbetegedes... de ha egyszer melege van ha “rendesen” feloltoztetem🤷🏼‍♀️

2019. okt. 18. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Koraszülött a fiam. És kicsit sem fázós. Nem tudom merre laktok de ahol mi élünk ott jelenleg a nap legmelegebb időszakában épp ugyanolyan a hőfok mint a házban (21 fok), akkor miért öltöztetném fel jobban, mint odabent? Szoktam vinni plusz pulcsit, takarót, sapkát. Ha esetleg lehűlne az idő vagy szélesebb lenne mint gondoltam.. De amúgy nadrág, hosszú ujjú body. Mehetünk. 11 hónapos.
2019. okt. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem meg te vagy az a kevés normális anya, aki nem akarja eröszakkal agyonöltöztetni a gyerekét.

Egyetlen "mellékhatása" lehet, a gyerek nem lesz beteges, nem fog "megfázni", ellentétben a "rendesen felöltöztetett" gyerekekkel szemben.

Nagyon jól csinálod, hogy figyelsz a gyerekre, hogy milyen melegen érzi magát jól.

Mostanában még nincsenek hidegek, nappal 15-20 fok közt van a hömérséklet, ez alig kevesebb, mint ami egy lakásban van!

2019. okt. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha túlöltözteted a babát, akkor kiizzad és kapásból meg tud fázni, azaz akkor lenne sokkal nagyobb esély a betegségre, ha túl melege van!
2019. okt. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az se normális, aki 20 fokban plüss overált ad a gyerekére. 😆
2019. okt. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De jo, akkor megse vagyok bena :) koszonom szepen
2019. okt. 18. 09:51
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt látom, hogy már beburkolva a gyerek mindenbe.

Én meg egy body, nadrág, pulcsiban hordom még ki.

Én annyira utálom az agyonöltözést és a gyerekem se szoktatom rá.

Bent is 18-21 fok van max.

Én nem látom, hogy fázna.

9 hónapos.

De születésétől kezdve nincs agyonöltöztetve, pedig ő is kis súlyú volt, 2420 gramm.

2019. okt. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!