Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5-4hós babátokkal mit...

3,5-4hós babátokkal mit szoktatok játszani, sokat szokott napközben sírni? Mennyit van kézben? Mennyire köti őt le a játék?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
mikor ilyen idős volt a kisfiam,sokat sírt,nem kötötte le igazán semmi.elég sokat volt kézben,mert hasfájós volt és hozzászokott.én meg szívesen cipeltem a fenekét.sokat nézelődtünk a lakásban,megnéztük a tükörben a babát.énekeltem neki,mondókát mondtam.
2010. júl. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi pont itt tartunk. Túl sokáig tényleg nem lehet lekötni, de a csörgő, mozgó, ütötethető, esetleg már megfogható, rángatható, rágható mütyűrök nagyon érdeklik. Játszóhídja van, azzal akár egyedül is elvan, de nem sokáig, ha ott vagyok, akkor tovább. Szoktunk tornázni, járkálunk mi is sokat a lakásban és nézegetjük magunkat a tükörben. Sokat magyarázok neki, meg énekelek, mert néha nem elég, ha csak beszélek :-) már ő is visszagagyog néha. Van, hogy a falon lévő figurákat még mindig elnézegeti, bár ezeket már az első naptól látja, de nem unja őket. Néha a hordozóba teszem itthon, és úgy van velem a konyhába, de ezt nem igényli gyakran. Néha ha már nem bírok vele és semmi nem jó, akkor fogom és hirtelen felindulásból leviszem sétálni, ez általában beválik. Egyébként szerencsére nem hasfájós és nem is sír sokat, bár ma elég nyűgös napja volt, gondolom a meleg miatt.
2010. júl. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akor megnyugodtam mi is pont itt tartunk a tükör nagyon bejön neki mindig mosolyog pihenőszékében is elvan sokat sétálunk a lakásban.Ebben a nagy melegben nagyon hallgatag lett és nyűgös.sokat van kézben,most vettem neki játszóhidat pár percig lefoglalja őt,de még"új"neki.Apja szokott neki énekelni attól mindig elalszik:)
2010. júl. 16. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!