Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapnál idősebb babának...

6 hónapnál idősebb babának már a doki fel se írja az 1-es tápszert? 2-es ből is ugyanannyiszor adjak neki mint az 1-esből? Ha nem szereti? Miért kell kettesre váltani?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:

én úgy tudom, hogy nem írhatja fel, ezért mi azt csináltuk, hogy pont 6 hó előtt még felírattam 3 dobozt

gondolom azért ajánlatos váltani, mert a 2-es összetétele a korának jobban megfelel

de az íze ugyanolyan, az én babám ugyanúgy issza (Humanat eszik)

és igen, ugyanannyit adok neki a 2-esből is mint az 1-esből, reggel és este kap tápit

2010. júl. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért nem írja fel 6 hónapos kora után a tápot, mert addig van rá támogatás!

6 hónapos kora után már nem is elég neki a fejlődéshez az 1-es tápszer, a 2- es kell màs az összetétele, majd 8-9 hónaposan már 3- as kell, majd 1 éves kora után a junior ital!

Az a gáz, hogy most ugye megkapod ezer forint alatt receptre, a 2- es recept nélkül boltban kb. 2000 ft, és lányom még többet evett belőle mint az 1- esből,reggel este 210 mili heti 1 doboz ment el, havi 12.000 volt a tápszer!

16 hónpos koráig kapta, valamelyik nap elfogyott, nem volt itthon adtam neki tejet, megitta, mostantól reggel este tejet kap, ez havi 3000ft.

2010. júl. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok, az én kisfiam 1 éves, és még a 2-es tápszert kapja, azt felírhatja még a doki ilyenkor is
2010. júl. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!