Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran látogatjátok 5...

Milyen gyakran látogatjátok 5 hónapnál idősebb babával a kb.250-300 km-re lakó nagyszülőket? Ottalvás?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Kb. 6 hetente. Ott alszunk, igen. Ha már elmegyünk, akkor legalább 2 éjszakát ott is töltünk, úgy van értelme.
2011. jún. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

4 hetes korától kéthetente járunk vidékre, kb 250 km. Péntek este megyünk, vasárnap este jövünk vissza.

Nekem sok, én szívesebben mennék havonta csak egyszer...

2011. jún. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsi az off-ért, de miért jártok olyan sűrűn?
2011. jún. 2. 16:53
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem azért, hogy vájkáljak, csak, hogy legyen összehasonlításom. Az a kéthetente fárasztó lehet.
2011. jún. 2. 16:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ez összetett dolog...

1. elvárják (így is állandóan csak a nyafogás megy, hogy milyen ritkán látják a gyereket...)

2. a párom (szerintem) nem tudott még igazán elszakadni a családjától lelkiekben

3. finoman hat is anyósom a páromra, mert amikor itthon vagyunk szinte minden este csak panaszkodik telefonon, hogy ezzel is elmaradtak, meg azzal is, meg mennyi munka van a ház körül, meg hogy ők ezt nem bírják, meg blablabla... Persze a párom reakciója, majd megyünk és segítek.


Sokat tudnék még mesélni, de nem untatnék senkit a "kellemes" kis családunkról...

2011. jún. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Nagyjából ismerős, de nálunk azért nem ennyire durva, vagyis inkább nem csinálják ilyen feltűnően. Éppen ezért is kérdeztem meg, hogy reálisan lássak, hogy én szeretnék-e túl ritkán, vagy a férjem túl sűrűn.

2011. jún. 2. 17:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi most júniusban megyünk majd először, akkor majdnem 4 hónapos lesz a kislányunk. Szerintem nyáron minden hónapban megyünk majd egyszer, meg talán ősszel is, de télen nem valószínű, akkor ritkábban.

Most csak 1 éjszakát maradunk, aztán meglátjuk, hogyan viseli. Mert általában 2 éjszakát szoktunk anyósoméknál tölteni.

2011. jún. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Havonta egyszer megyünk 5 hetes kora óta, egy hétvégére. El is várják meg szeretünk is menni.
2011. jún. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát én akkor nagyon kilógok a sorból. 6 hónapos volt a lányom, mikor először vittem apósomékhoz 1 hétre. (350 km, anyós nincs, csak após élettársa, aki egy vagyonféltő hárpia). Ezt hosszú lenne részletezni. Majd most voltunk 13,5 hónaposan 2 hétre. Nincs is tervben őszig. Igaz ott is megy a nyafizás, hogy a kert stb;stb. De mivel hála az égnek életerősek, a nő pedig betette a hátsóját 1 éve a készbe semmi nélkül, nincs is szándékom menni. De még a férjemnek sem. De hiszitek vagy sem, a lányom imádja a nagyapját. Ilyen téren sajnálom, hogy keveset találkoznak, de havonta nem igazán tudok-tudunk megengedni magunknak 20-30 ezret elbenzinezni. No meg ilyen távolságra még nekem is fárasztó 1 éjszakára leruccanni vidékre.
2011. jún. 3. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!