Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtatok-e egy hónapnál fiatala...

Adtatok-e egy hónapnál fiatalabb babának gripe water nevű készítményt? Ha igen milyen adagolásban?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:

én úgy tudom hogy egy hónaposnál fiatalabb babának nem szabad adni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Woodwards hascsikarás elleni gyógyvíz. Angol víz. Gyógyhatású kszítmény.

Gyorsan enyhítheti a baba kellemetlen puffadásos, hascsikarásos tüneteit.


A szérum lágyan feloldja a megrekedt légbuborékokat, megnyugtatja a görcsös hasizmokat és gyors, kellemes enyhülést hoz. A Woodwards hascsikarás elleni gyógyvíz 1 hónapos kortól adható, ha a szelek és a hasfájás okoznak gondot. A csecsemők szélgörcsének és ezzel kapcsolatos fájdalmának kezelésére (1 éves korig) ajánlott, kísérletileg igazoltan alkalmas szer. Nagy-Britanniában már több mint 100 éve használják.

2011. aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én bevittem a kislányomat a kórházba mert nagyon hasfájós volt.Ott a doki mondta hogy adhatok már neki.Akkor volt 3hetes!
2011. aug. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
Hat hónaposnál fiatalabbnak ne adj semmit anyatejen vagy tápszeren kívül.
2011. aug. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Ez a készítmény hasfájásra való!!!!

2011. aug. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!