Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valaki, aki előbb kezdte...

Van valaki, aki előbb kezdte a hozzátáplálást 4 hónapnál? Mivel?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Én adtam 4 hetes kortól alma és őszibarackpépet. Ha az is hozzátáplálásnak számít
2011. okt. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

4 hetestől?

Igen, ilyen alma, barackra ennék kíváncsi.

2011. okt. 1. 12:45
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
3 hósan kapott, alma és sütőtokpürét.
2011. okt. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

És nektek mit szólt a doki?

A lányom 3 hós, anyatejes, és már 1-2szer kap tápszert is. De konkrétan kinézi a számból a kaját. De rákérdeztem, azt tanácsolta a védőnő, hogy várjunk még egy hónapot.

Én nem is arra gondoltam, hogy egész adagot, hanem csak kóstolásnyit adnék neki.

2011. okt. 1. 12:49
 5/10 krisztivan ***** válasza:
100%
Minden baba "kinézi a szádból a kaját"hiszen érdekes amit csinálsz.De nem azért mert enni akar belőle.Még nem érti mit csinálsz.Persze te tudod.
2011. okt. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy az előttem válaszoló írta. Az én babám is "kinézte a szánkból a kaját", de csak 6 hónapos korában kezdtük a hozzátáplálást.
2011. okt. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%

Én orvosi utasításra adtam a lányomnak egy hétig mindennap 10kor őszibarackot, de nagyon minimálisat székletlazítónak.


Nem vált be, neki megfogja a székletét.


11. hetes.

2011. okt. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
A kisfiamnak kb 2 hós korától elkezdtem almapürét, következő héten őszibarackpürét, aztán a kettőt vegyítve hol ennek hol annak a javára, de csak egész kis mennyiséget. Mivel tápszeres, a gyümölcs után még kapott tápszert is.
2011. okt. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%
Nos, tápszeres (vagy részben tápszeres) babának általában 4 hónapos kora körül javasolt a hozzátáplálás megkezdése. Én magam azért már 3 hónaposan elkezdem adni a megfelelő pépekkel. Először természetesen alma, barack, krumpli, sütőtök. És természetesen csak egészen kicsi mennyiségekkel, hogy kiderüljön, nem bántja e a pocakját. Nálunk bevált, de nem elfelejteni, hogy csak ésszel.
2011. okt. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Majdnem 4 hónapos volt amikor estére kapott tejpépet. Anyatejes baba, még most is szopizik, most 8 hónapos. Nem lakott jól soha a tejemmel, folyton cicizett és folyton éhes volt, tápszerezni nem akartam,de el sem fogadta,pedig 3 félét is kipróbáltunk. Többször ébredt éjjel, mint ahány óra van egy éjszakában:(


Úgyhogy lefekvés előtt ő már 4 hónaposan tejpépet kapott. Azóta átalussza az éjszakákat.

2011. okt. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!