Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet elcserélni a...

Hogyan lehet elcserélni a babákat?

Figyelt kérdés

A héten megszületett a gyerekünk és részben ezért, végig ott voltam apaként mindenhol és kiemelt figyelmet szenteltem végig a babának.

Hogy még véletlenül se, de semmi szükség nem volt rá, hát 1000 gyerek közül felismertem volna végig.


2019. okt. 21. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Manapság kb sehogy. De anno pl apuka nem mindig volt jelen, anyuka félkómás a szülés után, a szülésznő elteveszti a szalagot....
2019. okt. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Engem pár órára elcseréltek. De az anyák gyorsan rájöttek. Előfordul.
2019. okt. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
És régen sokkal több gyerek született errefelé is.
2019. okt. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom hogy fordulhat elő,mivel rögtön ráteszik a karszalagot névvel ellátva!
2019. okt. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Koraszülöttekre nem mindig tesznek karszalagot, legalábbis a fiaimon nem volt, az inkubatorba volt betéve.
2019. okt. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Az én babáimat nem is tudták volna könnyen elcserélni, ugyanis az apukájuk japán. Ha magyar férjem lenne, fokozattan figyelnék az ilyesmire, mert sajnos kitelik a hanyag eü személyzettől.
2019. okt. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Én bizony az első 2 nap ha nem lett volna a kocsijára írva a neve, tuti rosszat tolok ki a csecsemősöktől.

Hát nagyon nem ismertem fel!

2019. okt. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Már a szülőszobán ráteszik a névvel ellátott karszalagot, amit nem lehet csak úgy elhagyni fürdés közben. Ollóval lehet csak levágni. Enélkül a legtöbb helyen ki sem viszik a szülőszobáról.

Amúgy én az illatáról felismertem volna őket, az arcuk pedig beégett a fejembe már a szülőszobában, szóval feltűnt volna.

2019. okt. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

Koraszülött fiamon volt karszalag az első perctől. Igaz, hogy szerencsére nem igényelt semmilyen beavatkozást születése után. Inkubátorban volt két hétig de csak híznia kellett. De nyilván ha gond van akkor nem a karszalag az első, amivel a (egyáltalán nem hanyag!) személyzet foglalkozik.

Egy röpke pillanatra meg is mutatták mielőtt elvitték. És mikor másnap láttam, akkor abszolút azt éreztem én is hogy 1000 közül is felismerném.

2019. okt. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Még mindig eengeteg kórházban van úgy császáros szülés, hogy csak egy pillanatra megmutatják a babát és viszok, majd megkapja az anyuka a felkelés után.

Vagy sürgősségi után csak 6 órával láthatja először.

Sokszor itt az apuka sem látja max 1-1 pillanatra.


De manapság ez már rendkívül ritka

2019. okt. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!