Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akik véreztetek a...

Anyukák akik véreztetek a terhesség elején, nyugodt jó idegrendszeru babatok szuletett?

Figyelt kérdés

Az elso terhessegemnel vereztem rossz alvo, eretlen idegrendszeru gyermekem szuletett. A masodik teljesen panaszmentes, baba nagyon kis kiegyensúlyozott.

Most a harmadiknál megint sokat barnaztam.


Butaság ilyen összefüggés keresése? Mi a Ti tapasztalatotok?


2019. okt. 20. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
A temperamentum az született adottság. A szülés körülményei ugyan befolyásolják (gondolj csak a koraszülöttekre, milyen szívósak, micsoda élni akarás van) . De az alap habitus az veled születik. Az az első, ami téged önmagaddá tesz. Semmi köze ahhoz, hogy verzel vagy sem.
2019. okt. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Ikreim vannak, két évesek. Totálisan más a személyiségük az első pillanattól kezdve. Szóval igen, nettó hülyeség ilyen összefüggéseket kreálni.
2019. okt. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Panasz mentes terhességem volt. Csodálatos!

Egy nagyon "hiperaktív" rossz alvó lányunk született.

4éves és még 2x kel éjjel....

2019. okt. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs összefüggés. Talán annyit lehetne ráhúzni, hogy a nehéz terhességeknél stresszesebb az anya, de ez sem bizonyítható tudományosan.
2019. okt. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit. Baràtnöm sokàig vérzett a terhessége alatt. Nyugodt, normalis idegrendszerü babaja szuletett es most is az. (4 éves)
2019. okt. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!