Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves babának milyen...

Egy éves babának milyen fejlesztő játék lenne jó?

Figyelt kérdés

Amink van: gyűrű piramis,formabedobó,kis poharak amiből tornyot lehet építeni,kemény lapos könyvek,laporellók,plüssök amivel bábozok neki, Fp felhő,amin vezetni lehet a kis bigyókat, fp mókakockák, xilofon, csörgők,rágókák,labdák


Ami szerintem jó lenne : tanuló asztal, megablocks, babataxi,

De mi még? Szülinapra kéne, és a rokonoknak is mi mondjuk mi legyen,azért kell több ötlet. Amink van azzal mind játszunk,egyik sem felesleges,szóval neki bejönnek az ilyesmik a sima kulcscsomó, fakanál stb mellett.



2019. okt. 23. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Tanuloasztal szerintem hülyeség, megablocks nem jött be, jobb a duplo (amivel még nem fog játszani, de majd jó lesz), vagy a clemmy plus. A babataxi nagyon jó.
2019. okt. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezeken kívül már nem kell semmi.

Kisfiam is a jövő héten lesz 1 éves. Mi azt mondtuk a rokonoknak, hogy vegyenek neki Legot meg Duplot. Igaz, hogy csak később lesz jó, de legalább nekünk már nem kell megvenni.

Meg még 1 szánkót kértünk.

2019. okt. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval valami legóféle,azért jó lenne. Látom a duplóból van olyan ami másfél éves kortól van.De most ebben az eldobálós,szétszedős,lerombolós korszakában van ,olyan hihetetlen h egyszer építeni is fog😂 A szánkó nagyon jó ötlet!!!!
2019. okt. 23. 12:45
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kismotor, mérleghinta, Babafotel, hintaló, csúszda, játék talicska, csempére tehető fürdős játékok, favonat, egyszerűbb kirakók, babzsák, firkaszőnyeg.
2019. okt. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!