Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babák megérzik az ilyesmit?...

A babák megérzik az ilyesmit? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Ma voltunk a lányommal (1 éves múlt) a dédimamájánál, aki sajnos nagyon-nagyon beteg. :( Szörnyű ezt leírni, de talán most találkoztak utoljára. Vagyis csak találkoztak volna, ugyanis amint beléptünk a házba a lányom sírógörcsöt kapott, szinte pánikrohama volt. Kapkodta a levegőt, visított és sírt. (Komoly sírás volt, mert potyogtak a könnyei) Komolyan mondom én még így nem is láttam sírni. A párom nagymamája, így a párom bent maradt a dédivel, mi pedig kimentünk az udvarra sétálni, hogy megnyugodjon egy picit szegénykém. Néztük a cicákat stb. nem volt már semmi baja, gondoltam megpróbálom még egyszer bevinni. Ahogy beléptünk és közelítettünk a szoba felé, ismét elkezdte a levegőt kapkodni a lányom és iszonyatos sírásba kezdett, úgyhogy nem is erőltettem tovább a dolgot. :( Az fordult meg a fejemben, hogy lehetséges, hogy érzett valamit a lányom? :( Hogy a dédike, már nem sokáig van közöttünk?

Szóval szerintetek van valami ilyen "hetedik érzéke" a babáknak?


2010. júl. 17. 01:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen egyetértek O4.22-vel, O7.32-vel és az előttem szólóval! Biztos, hogy van ilyen képességük! Az én 7,5 hós kisfiam is folyton kommunikál valakivel, jókat kacag, de néha meg is ijed. Egy ismerősöm 2 éves kislánya egyedül volt a szobában és beszélgetett. Bement anya, és kérdezte, kivel beszélsz? Hát az angyalokkal, anya!-volt a válasz. Én még emlékszem hasonló élményekre saját gyerekkoromból, ezt anyukám is megerősíti. Ez egy olyan dolog, amit sokan nem hisznek el, mert nem merik, vagy túl materialisták. Ne foglalkozz ezzel, mindenki abban hisz, amiben akar. A kislányod nemsoká elég nagy lesz ahhoz, hogy el tudjon mondani ilyesmiket, ne felejtsd el megkérdezni, ha később is lesz hasonló élménye...
2010. júl. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Ebben lehet valami, hogy a mi szomorúságunkat is érezte a lányom. Ugyanis odafelé úton anyósom próbált minket felkészíteni a látványra és nekem már ettől görcsbe szorult a gyomrom (anyukámat 1 éve veszítettem el és előjöttek az emlékek stb.)

De mégis, valahogy más volt ez a sírás, ez a levegő kapkodás, pánikolás rémisztett meg nagyon. :( Most, hogy írtátok, hogy többen is tapasztaltátok a babátoknál ezt az érzékelést, már a hideg is futkos rajtam.

2010. júl. 17. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!