Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keson kelo babak hanyszor...

Keson kelo babak hanyszor esznek egy nap?

Figyelt kérdés
3,5 hos a babam(tapszeres) es mar siman alszik reggel fel8ig. Most napi 5x eszik 3-4 orankent, de ezzel a “kesoi” kelessel annyira kitolodik a napirend h van vagy fel10 mire agyba kerul... Es ezt egy kicsit kesoinek erzem (egyebkent akkor is reggelig aludt amikor 8kor lefektettuk este). Szoval korai egy ilyen pici babanak a 4x etkezes? Vagy nem baj ha ilyen keson feltetem? (Mondjuk a hazassagunknak annyira nem tesz sztem hosszu tavon jot h meg az este se “csak a mienk” de ez nyilvan masodlagos a baba az elso). Masok hogy csinaljak a napirendet akinek keson kelo babaja van?

2019. okt. 24. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
9-től 9-ig alszik mindegyik gyerekem, kb 2 hónapos koruk óta. 5 kaja van, annyi, h nálunk nincs tízórai, hanem 2x uzsizunk.
2019. okt. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fél 9kor kel a babám, 5x eszik, és este 6-½ 7kor már alszik. Kisebb adagokat eszik tízoraira meg uzsira... Nem is bírna 7nél tovabn fenn lenni🙈
2019. okt. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ertem tehat nem baj ha egy 3-4 hos baba tozoraira 180 mili helyett 60-80at eszik csak? Mert ezzel a napirenddel ennyit bir enni
2019. okt. 24. 15:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, ha mellette gyarapszik rendesen.
2019. okt. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!