Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babák, akik átalussz...

4 hónapos babák, akik átalusszák az éjszakát nappal mennyit esznek?

Figyelt kérdés
Szerintem kisfiam keveset eszik. Négyszer eszik 120 ml tápszer, de van amikor hagy egy kicsit. Kétszer szopizik, reggel és este. Ennek a mennyisége változó, de általában 80 és 130 ml között van. Egyébként szépen hízik, de éjszaka hamar felébred.
2019. febr. 23. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 5*150-180 evett ennyi idősen a babám. De ez baba függő is, ha szépen gyarapszik, és nem éhes, szerintem nincs min aggódnod.
2019. febr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
4x170 és este 200ml. 6.5kg most a kislányom. Ha a súlyát beszorzod 150-el, akkor kijon, hogy kB. mennyi lenne az ideális napi adag.
2019. febr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most lett 4 hónapos a kislányom. Napi 6x eszik 135ml-t (ez a tápszerrel keverve olyan 145-150ml lehet). Általában így eszik: 5:00, 9:00, 12:00, 15:00, 18:00 és 21:00. De van olyan is néha, hogy hajnal 1-kor is felébred, akkor olyankor is eszik. De mondjuj azt hozzá kell tennem, hogy ő sokat bukik, úgyhogy hiába eszi meg ezt a mennyiséget, mert ha nem alszik, akkor elég sok visszajön. (Nem etetem túl, tudna többet is enni, csak direkt nem adok, mert így is sokat bukik, úgy meg még többet bukna.)
2019. febr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!