Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sutotok okozott vki babajanal...

Sutotok okozott vki babajanal hasfajas, amikor eloszor adta neki?

Figyelt kérdés
Nyomatjuk a ht-t es ma kapott eloszor sutotokot. Ebedre ette, egeszen joizuen. Aztan most fel6kor arra ebredt a delutani szunyokabol, h vigasztalhatatlanul sirt fel oraig, majd elaludt kimeriltsegeben. De olyan fajdalmas siras volt, oltaskornszokott egyeduligy sirni:( nem tjdok mas gondolni csak a sutotokre. Vki jart mar igy?

2019. okt. 26. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyit adtál neki elsőre?
2019. okt. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, az én fiam gyomra nem bírta.
2019. okt. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A nagyobbik lányomnál 1 kávéskanál (3-4 gr lehetett) olyan hasfájást és hasmenést okozott, hogy csak lestem. 2 éves, mindent eszik, semmitől nincs baja azóta sem.
2019. okt. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Talan 10 ml-t evett de ment volna tobb is csak elsore nem akartam. Megprobalom ma is ha ujra ez lesz akkor biztos ez a bak
2019. okt. 27. 05:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!