Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lesz vele? Elmeselnetek a...

Mi lesz vele? Elmeselnetek a saját történeteket?

Figyelt kérdés
9 hónapos a gyermekem és egy ideje próbálkoztunk a kistesóval. Nektek hogy alakult a kis korkülönbség? A nagyot féltem, hogyan fogja viselni. No meg az ítélkezést, hogyan lehetne elhárítani? Nincs kedvem magyarázkodni, hogy én miért így szerettem volna.
2019. okt. 28. 05:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Elvileg másfél évnek érdemes eltelnie a szüléstől a következő terhességig egészségügyi szempontból, mind az anyára, mint a gyerekre nézve. A túl korai terhesség során nagyobb az esély koraszülésre, betegségekre. Az én lányom is 9 hónapos lesz, és szeretnénk kistesót, de legalább azt meg szeretnénk várni, míg betölti az egy évet. De mivel már terhes vagy, túl sok beleszólásod nincs, így alakult. Sok sikert, kitartást!
2019. okt. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!