Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hogy túlparázom, de...

Lehet hogy túlparázom, de ilyet még nem csinált szerintetek az időjárás vagy mi történhetett?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 8 hónapos kisfiam ma rengetegett alszik. Általában este 8kor alszik el és 5óra fél6 fele kel. 2-3szor ébred de vissza simogatom és 1-2perc mulva alszik is tovább. Aztán tegnap este elaludt fél9kor és ma reggel 8ig aludt ugy hogy egyszer se kelt fel. Most beraktam 2percre a kiságyába és mire visszaértem elaludt magátol (magátol sose szokott). Gond lehet? Vagy csak az időjárás lehet? Amugy nem volt gond mikor fent volt. Játszott mondokáztunk ilyenek vigyorgott elvolt.
2019. okt. 30. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet a front is igen. Az is lehet, bujkál benne valami kis vírus,ami még nem okoz tünetet. Figyeld, és nézd meg majd a lázát is.
2019. okt. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet délelőtt 11 körül szokott elaludni, most 10 óra és már több mint fél órája alszik, hol ott max 20 percet szokott... Ne aggódj szerintem csak az időjárás :)
2019. okt. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is aluszékonyabb a 9 hós kislányom, délután úgy kell megerőszakolni, hogy aludjon, most tíz perc alatt elaludt.
2019. okt. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Délután is aludt másfél órát pedig egész nap annyit szokott mint most délután, de amugy ha fent van pörög ezerrel meg evett is rendesen tehát biztos az idő
2019. okt. 30. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!