Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hatással van ez az idő...

Milyen hatással van ez az idő a babátokra?

Figyelt kérdés
Enyém sokat alszik,pl most is alszik kb 2órája,6hós ennyit nappal nem aludt egybe 4hónapja. Lehet az idő miatt? (+kicsit náthás,nem lázas)

2019. máj. 6. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan az enyém még nem született meg (holnapra vagyok kiírva), de reggel a frászt hozta rám, mert nem volt hajlandó fölkelni és mocorogni. Aztán a reggeli kávétól pörgött egy kicsit, de szinte egész nap alszik, csak ha felébresztem, akkor mozgolódik. A dokim szerint teljesen normális, hogy a hirtelen jött hidegben sokkal aluszékonyabbak még a pocakban és már kint is.
2019. máj. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom egész nap csak nyafogott, alig aludt 50 percet, pedig 2-2,5 órát szokott. Sirt álmában is, bár mondjuk erősen fogzik is, meg apa elutazott egy hétre, most nagyon más minden, nem merem csak az időjárásra fogni, de biztos rátesz egy lapáttal az is.
2019. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Az én babám is majdnem egész nap aludt.. már a lázát is megmértem, mert ennyit már nem szokott aludni nappal. De semmi baja nem volt. Viszont mikor ébren volt, akkor meg nyűgös volt.

3 hónapos lesz napokon belül.

(Egyébként esős időben majdnem mindig ilyen álomszuszék)

2019. máj. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!