Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha nagyon esetlenul...

Baj, ha nagyon esetlenul nyulkal maga ele?

Figyelt kérdés
3,5 hos es mar nyul a targyakert amiket fellogatoo fole de latom h oriasi melo neki megemelni a kezeit es nagyon kis bena szegeny nem magyon tudja betajolni teljesen a targyakat nem pontos alig tudja megfogni el is emgedi egybol kb. Nem nezegette a kis kezet ez a lepes kimaradt lehet ezert? Nem tudja olyan jol koordinalni a mozdulatait. Ez azert van mert meg pici es majd alakul?
2019. okt. 30. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem ezeket a kerdeseket. Ha te elkezdesz vmi uj dolgot t csinalni hogy megy eleinte? Nah ugye hogy benan! Majd megtanulja.
2019. okt. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Oh igen, baj, a babák úgy születnek, hogy fél évesen sikerüljön az érettségi.

Nem értem ezeket az anyákat! Olvassál már utána mit tud egy baba!

2019. okt. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés is csak azért merült fel benned mert más babájának már megy. Neki még nem,de menni fog. Ha nen látsz fejlődés hetek múlva,akkor vidd el dokihoz
2019. okt. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak szólok, hogy eleinte "esetlenül" fog fordulni, gurulni, kúszni, mászni is... sőt, ha majd megtanul járni se sétál majd úgy mint te 🙈
2019. okt. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oke koszonom szepen csak akkor vajon moert irja a legtobb oldal a neten h eg ennyi idos baba nyitott tenyerrel nyul a targyakert es egyik kezebol a masikba teszi a konni dolgokat??? Csupan ezert mertem megkerdezni...
2019. okt. 30. 13:51
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha valami gyanús neked, vedd fel a telefonoddal és mutasd meg az orvosnak. Simán lehet, hogy csak túlizgulod, de ha rossz érzésed van, beszélj a gyerek orvossal vágya védőnővel.
2019. okt. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs 2 egyforma gyerek. Nekünk 3 hónapos lesz, eszébe nem jut nézegetni a kezét. Viszont a babatornáztatóra felaggatott játékokért nyúlkal. Van egy plüssrókája felkasztva rá, az meg néha kap olyat, hogy majd leesik. Ne aggódj, tök felesleges.
2019. okt. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
a felalasztott targyakert pontosan oda tud nyulni?
2019. okt. 30. 14:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Mostmár igen.De nagy dolgok vannak felakasztva neki. Mi szombat óta használjuk, valamikor csapkod össze-vissza, máskor odanyúl és elnézegeti amit megfog.
2019. okt. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Figyelj elso vagyok. Az az oldal marhasagokat irkal. Kezbol kezbe atadni kb fel evesen tudnak. Akkora kerdezi a vedono. De ne parazz erre ennyire rá mert nem egysegesek a babak sem es a felnottek sem. Van akinek a kezugyrssege jo6a masik gyorsabban kezd el mozogni a harmadik beszelni. Es ez mind nem szamit semmit!
2019. okt. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!