Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 honapos baba a füléhez...

3 honapos baba a füléhez nyúlkál, ez jelent valamit?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha bugyuta a kérdésem. Baratánőm járt ma nálunk és megjegyezte, hogy túl sokat nyúlkál a baba a bal füléhez, lehet hogy fáj neki. Igazából mostanában ha nagyokat nyújtózik valóban odanyúl. Azelőtt nem fogdosta a kis fejét, de már eléri, megtalálja, stb. A napokban kezdte el valóban a bal fülére rátenni a bal kezét, de nekem nem tűnik úgy, mint ha fájna neki. Csak odanyúl, ráteszi a kezét néha, de semmi egyéb.

Küszköd néha a szelekkel, és olyankor valóban nem boldog baba, de ez eddig is így volt, emiatt nekem eszembe sem jutna betegség vagy fülgyulladás. Szerintetek?



2019. máj. 19. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Ha fájna neki sírna. A fogzásnak is jele ez, lassan elkezdődik a folyamat az ínyben.
2019. máj. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Feltalálta a fülecskéjét, ez minden. Teljesen normális életkori sajátosság.
2019. máj. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Vagy fülhyulladása van, anno én is szóltam emiatt a barátnőmnek, a kiscsaj a fülét piszkálta, középfül gyulladása volt, nem sírt miatta
2019. máj. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Ha mesz orvoshoz, en megemlitenem a helyedben mindenkepp neki.
2019. máj. 20. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A kislányomnak fülgyulladása van, ő is sokat nyúl a füléhez. Láza nincs, mondjuk orrfolyása van plusz már egy pár hete náthás így valószínűleg az ment rá. De sógórnőméknél is ez volt és ott nem volt náthás előtte a pici. Ez volt az egyetlen jele, hogy nyúl a füléhez, az orra nem folyt, mire rájöttek hogy baj van, már komoly baj volt. Nem ijesztegetni akarlak, lehet hogy semmi, mert sok baba csak úgy nyúlkál oda, de én ezekből kifolyólag komolyan veszem ezt.
2019. máj. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy középfülgyulladás, vagy fogzás vagy fáradtság. Nekem a kisebb folyton a fülét fogdossa, ha az utobbi 2 van.
2019. máj. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!