Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

3 honapos baba a füléhez nyúlkál, ez jelent valamit?

Bocsi, ha bugyuta a kérdésem. Baratánőm járt ma nálunk és megjegyezte, hogy túl sokat nyúlkál a baba a bal füléhez, lehet hogy fáj neki. Igazából mostanában ha nagyokat nyújtózik valóban odanyúl. Azelőtt nem fogdosta a kis fejét, de már eléri, megtalálja, stb. A napokban kezdte el valóban a bal fülére rátenni a bal kezét, de nekem nem tűnik úgy, mint ha fájna neki. Csak odanyúl, ráteszi a kezét néha, de semmi egyéb.

Küszköd néha a szelekkel, és olyankor valóban nem boldog baba, de ez eddig is így volt, emiatt nekem eszembe sem jutna betegség vagy fülgyulladás. Szerintetek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: baba, fülgyulladás

máj. 19. 22:58  Privát üzenet  

A válaszok
Ha fájna neki sírna. A fogzásnak is jele ez, lassan elkezdődik a folyamat az ínyben.

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont máj. 19. 23:00 Privát üzenet
Feltalálta a fülecskéjét, ez minden. Teljesen normális életkori sajátosság.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont máj. 19. 23:54 Privát üzenet
Vagy fülhyulladása van, anno én is szóltam emiatt a barátnőmnek, a kiscsaj a fülét piszkálta, középfül gyulladása volt, nem sírt miatta

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont máj. 20. 00:55 Privát üzenet
Ha mesz orvoshoz, en megemlitenem a helyedben mindenkepp neki.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont máj. 20. 04:56 Privát üzenet
A kislányomnak fülgyulladása van, ő is sokat nyúl a füléhez. Láza nincs, mondjuk orrfolyása van plusz már egy pár hete náthás így valószínűleg az ment rá. De sógórnőméknél is ez volt és ott nem volt náthás előtte a pici. Ez volt az egyetlen jele, hogy nyúl a füléhez, az orra nem folyt, mire rájöttek hogy baj van, már komoly baj volt. Nem ijesztegetni akarlak, lehet hogy semmi, mert sok baba csak úgy nyúlkál oda, de én ezekből kifolyólag komolyan veszem ezt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont máj. 20. 06:18 Privát üzenet
Vagy középfülgyulladás, vagy fogzás vagy fáradtság. Nekem a kisebb folyton a fülét fogdossa, ha az utobbi 2 van.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont máj. 20. 07:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mekkora volt a babàtok fej-mellkörfogata születéskor és 3 hónaposan? Egyébként havonta kb mennyit nő egy csecsemő feje?
Egy hét múlva lesz három hónapos a babám és éjjel pár napja Nagyon sokat ébred, lehetséges hogy növekedési ugrás most van és ez miatt?
3 hónaposonak hátil egy kis körben lapos a feje, ez mekkorra baj? Kikerekedik majd idővel?
Mikor és hogy kezd el gagyogni a baba? A tiétek miket “mond” 3 hósan?
Kedves Anyukák, akiknek 3 hós babája végigaludta az éjszakát, mennyi időközönként és mennyiket evett napközben a baba?
Mit tud 5 hónapos kisbabátok?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!