Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Masfel eves gyerek felorankent...

Masfel eves gyerek felorankent a pelenkahoz nyulkal ket hete es mondja hogy faj. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Masfel eves gyerek felorankent a pelenkahoz nyulkal ket hete es mondja hogy faj. Vizelettenyesztes negativ, huvelyvizsgalat kenet negativ, de rajottunk hogya vegbelenel faj neki, akkor mondja hogy au, ha a vegbelet piszkalom. Sebeszten belenyultak, nem lattak korost, ultrahangoztak a hasat, medencejet negativ. Nem lazas, eszik iszik napi egyszer kakil, jatszik, jol alszik. Kerdes, lehet gilisztas? Egyszer neztem a kakijat, nem lattam benne semmit, bar nem turtam azert olyan sokat. A doki aki a sebeszhez kuldott akkor pont kivette afenekebol egy felcentis papirdarab szeru feheres sargas valamit, de nem tudjuk mit. Otlet?
2013. máj. 3. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Feszültség, stessz, nyugtalanság. Nincs véletlenül valami probléma családon belül? Lelki problémák okoznak testi tüneteket, míg minden orvosi lelet negatív. Gyermekpszichológushoz vinném a helyedben.
2013. máj. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindent megvizsgáltak, de széklet mintát nem kértek? Kérd, hogy nézzék meg a székletét, kukacra, bacira mindenre amit csak tudnak. Cérnaféreg szokott gyakori lenni gyerekeknél, de az jól látható a székletben, mert fehér kis cérnás kukacok vannak benne. Főleg viszkető érzéssel jár nem fájdalommal. Rendszerint este/éjszaka szokta a petéket lerakni a cérnaféreg és akkor látszódnak a végbél nyílásban a peték. Ami még eszembe jutott, hogy nem nehéz a kakailása? Mert lehet aranyere ki-be járkál és mikor próbál kakilni kijön, de vissza is tuja húzni. Nem dugdos oda dolgokat, vagy csak az ujját és azzal okoz valami belsőbb sérülést? Biztosan fáj, nem mást érez csak nem tudja elmondani? Nem csak zavarja a pelenka, talán megpróbálhatnátok a bilire szoktatást? Próbáld meg esetleg kamillás fürdőben fürdetni az nyugtató hatású. Több folyadékot itatni vele és kakilást segítő ételeket adni neki (spenót, sóska, kukorica stb.) Nem főzöl túl csípősen ? Popsikrémmel bekenni is megpróbálhatod. Sajnos egyéb ötletem nincs.
2013. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!