Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Chicco easyfitt hordozo jo?

Chicco easyfitt hordozo jo?

Figyelt kérdés
Ez a kenguruk koze tartozik amibe nem szabad tenni a babat vagy ez egy jo hordozo ami biztonsagos tartast biztosit es szabad hasznalni? Elnezest csak ennyit tudok h van olyan aminek olyan a kialakitasa ha tilos. Ez melyik kategoria? 4 hos a kislanyom

2019. okt. 30. 13:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez kenguru, árt a babának. Ha a gyártó hivatalos stock fotói között olyat látsz, ahol kifelé néz a baba, akkor az kenguru, és nem ajánlott.
2019. okt. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább egy karikás kendőt. Nagyon egyszerű megkötni és egész újszülött kortól használható.
2019. okt. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Neeee a kendoktop vhogy ockodom. Mindenkepp hordozot szeretnek csak nyilvan olyat amit szabad :)
2019. okt. 30. 14:43
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért ockodsz a kendőktől?
2019. okt. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csatos hordozót keress akkor.
2019. okt. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen csatos hordozot keresek pont ez a kerdes... hogy ez csatos hordozo vagy sem?
2019. okt. 30. 15:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez kenguru, nem csatos hordozó! Liliputinak van jó csatos hordozója.
2019. okt. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Esetleg mei tai?

Csatosa van pl a liliputinak, gremesének, jó még a manduca. Érdemes Keresni olyan helyet, ahol fel tudod próbálni, hogy kényelmes e.

Én pl több Csatosa is kipróbáltam, nekem nem volt kényelmes. De a babámnak sem, mert mindegyikben sírt. Egy mei tai lett a nyerő végül. Kendővel én se akartam szórakozni.

2019. okt. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem mondtad mi baj a kendőkkel.
2019. okt. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Manduca, liliputi csatos, vagy lilitai azt könnyű nagyon megkötni, vagy emeybaby.
2019. okt. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!