Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet külömbséget...

Hogyan lehet külömbséget tenni a fitymaszükület és a letapadás között?

Figyelt kérdés
a ti babátoknak mennyi látszik ki a fitymábol? mert én 1 hós kora óta huzogatom a kisfiamnak, de eddig semmi nem változott... ugyan annyira tudom most is visszahuzni neki a kukiján a bört mint akkor. most 8 hónapos és a makjának a kis hegye látszik ki.
2010. júl. 17. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
írtam a másik kukitéma kérdéshez ha érdekel olvasd el. itt is ezt tudom válaszolni.üdv. csi.
2010. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az tökéletes. Viszont nem szabad húzogatni olyan korán. Még mindíg nem kellene, elég 2 éves korától. De nincs vele baj, ebben a korban az biztosan jó. Nekem 2 éves a fiam, és még nem jön fel teljese, de amúgy 3 éves koráig, nem avatkozik be orvos.
2010. júl. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért húzogatod? Ennyi idősen tilos. Ha eltéped, akkor egy életre elintézted a nemi életét. Akkor inkább tapadjon le, azon az orvosok könnyen tudnak segíteni. Egyébként nekem azt mondta a védőnő, hogyha gond nélkül tud pisilni, és nem piros a fügyije vége, akkor nincs baj. Majd feljön neki, ha már nem pelenkás. Ez természetes védekező mechanizmus, amíg egész nap a pisiben ül, így nehezebben jutnak fel neki a bacik.
2010. júl. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!