Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fitymaszűkület kérdés. Mikor...

Fitymaszűkület kérdés. Mikor csináltattátok meg neki? Fájt neki?

Figyelt kérdés
Fiamnak nem tudom hátrahúzni. 13 hónapos. Tegnap a háziorvos azt mondta, hogy ráérek 3 éves korában megcsináltatni, hacsak addig nem akadályozza a pisilésben. Olyan későn? Akkor nehezebb lefogni is, nem? Nagyon sír, miközben csinálják neki? Hogyan történik a dolog?
2011. szept. 20. 06:23
 1/5 anonim ***** válasza:
addíg míg pelenkás nem is nagyon csinálják meg mi 4 évesen mentünk, de előtte egy évig pár hónapos szünetekkel kenni kellett egy krémmel. Azért kellett szüneteket tartani mert a krém szteroidos. Aztán érzéstelenítővel lekenték neki és egy pálcaszerű valamivel hátratolták a bőrt. a krém is segített előtte valamit a fellazulásban. Azt mondta nem fájt neki csak utána csípte pár napig a pisi. Persze le kellett fogni de gyorsan megvolt. Én meg beígértem neki utána egy játszóházi napot szóval nagyon bátran viselkedett.
2011. szept. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi
2011. szept. 20. 10:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!Mi most voltunk a Bán Gyulánál vele(8,5 hós)és 3 éves koráig nem is szabad húzogatni senkinek, azt mondta nem véletlen van letapadva még ilyenkor!Be is repedhet a bőr ha húzogatva van és az fityma szűkületet okozhat!!!

Nekünk nem jött le az egyik herénk még és ezért voltunk nála!

2011. szept. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 krisztivan ***** válasza:
Párom kisfiának is 3 éves kora után adtak krémet.Kicsit feljött de nem tökéletesen.Most elmúlt már 7 éves és mondogatni szokta hogy kicsit csíp.Most kezd szépen magától oldódni a letapadás.Nem ajánlotta a doki a műtétet mert hogy megfog oldódni az élettani letapadás magától is.Lehet szerencsés de én is fogok várni a fiamnál.
2011. szept. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is várni fogok. Barátnőm 1,5 éves korában megcsináltatta a fiának, de azóta 2x visszatapadt és most sem a legjobb neki. Neki is várnia kellett volna...És előtte krémet sem kapott.
2011. szept. 20. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!