Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a hegesedett fitymaszűk...

Milyen a hegesedett fitymaszűkület?

Figyelt kérdés
Azt irják ha nincs hegesedés vagy nem nagy mértékű hegesedés akkor még szteroidos krémmel lehet segíteni, de milyen az, hogy néz ki? honnan tudom nekünk milyen van? 2éves a kisfiam és egyáltalán nem lehet látni a makkot cseppet sem ha húzom neki és becsúcsosodik a vége. A háziorvos sebészetet javasolt hogy majd ott megmondják hogy mit kezdjünk vele. Megyünk majd de addig is aggódom. Volt valaki ilyen helyzetben?
2010. aug. 27. 00:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

bocsi, hogy off, de mi ugyan így vagyunk sajnos. év végén lesz két éves, de az ő makkját sem lehet látni, csúcsosodik ha próbálom visszahúzni.

Tényleg ne haragudj, hogy off-oltam, de szeretném figyelemmel kísérni, hogy mi lesz veletek. Esetleg sebészet után, írnál majd pár sort, hogy ment a kezelés?


Próbálnálak nyugtatni, hogy ne aggódj, de tudom, hogy úgy is fogsz :)

Csak annyit írok, vigyázzatok magatokra!

2010. aug. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A fityma akkor szokott hegesedni, ha felrántják és bereped. Ilyenkor hegesedve gyógyul. Az a legjobb, ha urológus megvizsgálja és majd megmondja milyen mértékű a fitymaszűkület, ez után el lehet dönteni hogyan tovább. Nálatok a hegesedés valószínűleg nem áll fenn, mivel fel sem csúszik a bőr a makkon.
2010. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is offolok, bocsi. Az én kisfiamnak sem látszik ki a makk, csak csúcsosodik a bőr a kukija tetején.

Alapból nem szeretem a János khz-at,de van egy orvos, aki észrevétlenül, sírás nélkül felhúzza a kukacon a bőrt! Két ismerős anyukával beszéltem, és mindkettő ezt az orvost ajánlotta (egymástól függetlenül). Én két hét múlva viszem kisfiam az egy éves státuszra, és ha ott az orvosunk nem mond semmit kisfiam kukacára, akkor elviszem a János khz-ba ehhez az orvoshoz.

2010. aug. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szia,

megírod a doki nevét?

köszi

2010. aug. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezem és megírom!!!! :)
2010. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok én is találtam egy magán dokit közben jövőre vagyunk beírva hozzá, de ő is a János kh-ban dolgozik úgyhogy engem is érdekelne a neve :)
2010. aug. 28. 23:05
 7/11 A kérdező kommentje:
jövő hétre bocsi ezt nagyon elirtam :D
2010. aug. 28. 23:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Várjuk a nevét! előre is köszi!
2010. aug. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Holnap felhívom az egyik anyukát és megírom Nektek! :))
2010. aug. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az orvos neve: dr. Pirot László (gyermeksebészet)
2010. aug. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!