Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon sokat alszik ma 4hós...

Nagyon sokat alszik ma 4hós kisfiam. Jószerivel egész nap evett (nem túl sokakat) aludt evett aludt, amit nem szokott csinálni! Aggódjak?

Figyelt kérdés
Ti is tapasztaltátok ma ezt, vagy tényleg valami gond lehet babámmal?
2008. nov. 17. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám is 4 hós és ma ő is rengeteget alszik igaz ő most beteg is,de tegnap például alig aludt.

Egyébként én is kótyagos vagyok lehet a szél,vagy hogy jön a hideg!


Boldog babázást!

2008. nov. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Remélem nem lesz semmi baja és valóban csak a szél és a front miatt alvós ma!
2008. nov. 17. 16:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Ma hidegfront volt,van,biztos az zavarja meg szegényt.Az én lányom is 3 órát aludt egyhuzamban a 3/4 helyett.
2008. nov. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát az enyém egy percet sem. :( Mi mindig fordítva csinálunk mindent! :) Úgyhogy tényleg tuti a front miatt van. Jó babázást mindenkinek!
2008. nov. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is szinte egész nap aludt - na nem mintha baj lenne:)))
2008. nov. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szió!

6,5 hónapos kislányom az átlag 30 perces alvásai helyett 1,5 órákat aludt. A front miatt szokott ilyeneket csinálni.

Ne aggódj!!!

Zita

2008. nov. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!