Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Óraátállítás lesz, Ti hogy...

Óraátállítás lesz, Ti hogy fogjátok csinálni a fürdetést, etetéseket?

Figyelt kérdés
Inkább a fürdetésre volnék kiváncsi, mert enni úgyis nagyjából akkor eszik amikor éhes, de mikor fürdetitek? Ha eddig 8-kor volt a fürdetés átállítás után is 8-kor lesz, vagy 9-kor?
2011. okt. 24. 07:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden ahogy az új idö lesz. továbbra is 8-kor.

persze a gyereknek kell kis átállás, szerintem 1 hét a legminimumabb, de lehet 2-3 hét is.

De minden ugyan úgy fog menni. 6-kor kaja, majd 7.30kor ágyba készülödés (mi nem minden nap fürdetünk) és 8-ra már az ágyban. reggel 7körül kel és napközben is marad a délbeni evés, és délutáni alvás. nekünk ez volt jó, majd átáll. habár mi megyünk nov közepén nyaralni, és akkor megint lesz egy nagy változás neki, de gyerekek nagyon rugalmasak.

2011. okt. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálun sose volt gond,ugyanugy 8kor megy aludni,reggel igy lehet egy órával korábban ébred,de estére elfárad ugyanugy...
2011. okt. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk szerintem most még jól is jön az időátállítás.

8 hónapos a kislányom, már csak egyszer hajlandó aludni nap közben. De általában olyan fél 6-6 körül már nagyon álmos, de olyankor max. babakocsiban hagyom 20 percet aludni, különben este nem alszik.

De most, ha átállítjuk az órát, akkor még csak fél 5-5 óra lesz, így le tudom majd tenni kicsit normálisan is aludni. :D

2011. okt. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:-)
2011. okt. 24. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!