Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fisher price-os elektromos...

A fisher price-os elektromos babahinták, amik 9kg-ig használhatóak, azok egy 10 kilós gyerek alatt meg sem mozdulnak?

Figyelt kérdés

Most terveztünk venni egyet, 2 hónapos kisfiamnak, de mikor olvastam hogy 9 kg-ig jó, elbátortalanodtam, hiszen a lányom 6 hónaposan volt annyi, és 4 hónap hintázásért sokallom a 15-20erzet!!

Ti meddig használtátok??


2010. júl. 17. 22:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van:


[link]

Hat hónapos volt, amikor vettük, igaz ő kis súllyal született és 7 hónaposan is csak 6,5 kiló, de nagyon szereti. Most is abban alszik. Olvasd el mit írnak róla. Én még időben lebeszéltem magam az elektromos hintáról és a pihenőszékről is. Ez a hinta viszont nagyon bejött.

2010. júl. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi!!!Ez is tetszik, de van bölcsőnk, és az is hasonlóan ringatózik, és az sem jött be neki!
2010. júl. 18. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!