Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba lábkeresztezés, feszítés?

Ikrisz999 kérdése:

Baba lábkeresztezés, feszítés?

Figyelt kérdés
A probléma a következő: 8 hónapos babám 6 hónapos kora óta teljesen váratlan időpontokban és helyzetekben egyszer csak lefekszik a földre és erösen keresztbe beszorítja a lábát. Függetlenül attól, hogy szórakoztatják vagy nem. Voltunk fejlődés neurológusnál, aztán Dévény tornán többnél de eddig nem tudták megmondani mi lehet.6 hónapos korában még keveset csinálta, és úgy vettük észre hogy most már nagyon sokat. Ilyenkor fekszik hason keresztbe tett lábbal és az egész testét feszíti, nyög hozzá, pirosidik az arca. Ilyenkor próbálom kizökkenteni, de szinte azonnal kezdi újra. Lábai szétszedhetőek, nekünk azt mondták ahol idegrendszeri károsodás van ott szinte lehetetlen szétnyitni ebből a helyzetből. Egyébként a mozgásfejlődése rendben van. Mászik, feláll, forog minden irányba régóta, kúszott is de azt keveset. Ha esetleg van valaki akinél volt ilyen probléma vagy az ismeretségében akkor írjon mert nagyon szörnyű ez a bizonytalanság és elkeserítő hogy nem tudnak semmit sem mondani?

#baba #kulcsolás #Lábkeresztezés #lábfeszítés #feszít és
2019. nov. 6. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kislány? Az én lányom kb. így szokott önkielégiteni, olyan 1 évesen kezdte, normális dolog.
2019. nov. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 Eskü, nekem is ez ugrott be elsőre.
2019. nov. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Bavallom en a mai napig is igy szoktam ha kell egy gyors orgazmus 😂

Pl egy razosabb ugyfel utan vagy stresses helyzetben. Vagy csak ha nem volt tul jo a szex...

2019. nov. 7. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen kislány. De inkább szenved úgy tűnik, mint hogy élvezné már elnézést.😁 Teljesen befesziti magát.. lehet csak hagynom kellene hátha eléri amit akar és akkor aznapra befejezi? Azt mondták zökkenőmentsem ki ilyenkor, vegyem fel stb .. de nagyon rossz nézni... Meg sokszor sír is miatta mintha annyira feszítene az izmait hogy fáj már neki. (Tök kemény a combja hasizma ilyenkor)
2019. nov. 7. 08:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Barátnőm kislánya ugyanezt csinálta. Hetek múlva derült ki, hogy húgyúti fertőzése van. Mikor belázasodott csináltak neki tesztet vizeletből. Igazából a pisilés okozott neki ilyen kellemetlen érzést. Lehet nem ártana a te babádnál kizárni ezt a lehetőséget is. De az is lehet, hogy az előttem szólóknak van igaza és csak most fedezi fel a testét.
2019. nov. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Este nézünk vizeletet akkor, de azért két hónap alatt talán már jelentkezett volna láz/véres vizelet. Őszintén nekem is átfutott az agyamon hogy esetleg ott lehet gond... De most akkor meg is nézzük, háziorvosnak mondtuk hogy mit csinál, de neki se jutott ez eszébe...
2019. nov. 7. 11:37
 7/8 Egyanya33 válasza:

Szia! Láttam a lábkeresztezésről szóló írásodat, nálunk is hasonló helyzet van, egy éves a kislányunk.Állva és mászás közben megfeszíti magát közben lábát keresztezi. Érdeklôdnék, hogy november óta van-e valamilyen eredményetek, hogy vajon mitől csinálhatja?

Nagyon köszönöm

2020. márc. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Kiderült mi okozta? Az én gyerekem all és úgy teszi a lábait mint egy gólya. Egyiket felhuzza a másik elé.

2023. máj. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!