Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nem tudom, mi lehet a gond...

Nem tudom, mi lehet a gond altatásnál?

Figyelt kérdés
Esténként mikor altatni szeretném a 7hónapos fiamat és ölbe veszem hogy el ringassam hátra feszíti magát és sírni kezd. Eddig nem volt ilyen baj. Nem fáj a pocakja és álmos is,mert dörgöli a szemét. Ha kiságyba teszem és simogatom a hátát akkor is nyügős lesz és hanyatt fordul. Olyankor ki kell vennem ölbe és kb 1 perc múlva fél álomban már feszíti is hátra magát. Nem értem miért van ez. Kb 10 szer játszuk ezt a kiságyból kivételt mire elalszik. Így több mint 1 óra az altatás hogy feszegeti magát a kezemben. Valaki járt már így? Mit lehetne tenni?

2019. máj. 14. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ezt csinalja a baba annyi kulonbseggel hogy nem fesziti magat,rajtam es a karomban elalszik ha leteszem sir es nem alszik,mi is sokaig csinaljuk ezt a lemezt,en is kivancsi lennek a tobbiek valaszara.
2019. máj. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha feszíti magat,nem akar ölben lenni. Próbáltad hogy nem altatgatod? Lehet egyedul is elaludna. A fiamat újszülött kortól igy teszem le. Most 7,5 hónapos. Meg molyolgat egy kicsit, es elalszik.
2019. máj. 15. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az enyém is ezt csinálja. Nálunk nem segít ha leteszem, mert akkor ordít. Ez annak jele, legalábbis nálunk, hogy azt akarja álljak fel és sétáljak vele, de minimum állva ringassam. 6 hónapos és több mint 7 kg, épp ezért nem sétálok vele és állva ringatni sem vagyok hajlandó túl sokáig.

Mindenképpen az akaratát próbálja kifejezni vele szerintem.

Az én fiam egyébként is feszes izomzatú, járunk dévényre is.

2019. máj. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Fiam nem szeretett karban lenni, igaz, én sem erőltettem, hogy úgy altassam el, de ha mégis felvettem, már feszítette is magát. Nálunk az ágyban simogatás és éneklés, dúdolás vált be. Lehet, hogy a Te Babád sem egy karban elalvós Baba.
2019. máj. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!