Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja késik, mi a véleményet...

4 napja késik, mi a véleményetek? Nem akarok megint csalódni.

Figyelt kérdés

Április óta próbálkozunk a babóval, de eddig nem sikerült. Mindig 28 napos a ciklusom, ritkán a 29. Napra tolódik a mensi kezdete.

Viszont ez a hónap valahogy más. Nekem olyan igazi földönfetrengős szokott lenni a mensi első napja. Ebben a hónapban nem jött még meg. 4. napja késik, ma elkezdett reggel fájni a hasam de gyógyszer hatására elmúlt( nem szokott elmúlni tőle) szúr a hasam, feszít a méhem. Mikor dolgozok és nehezebbet emelek begörcsöl iszonyatosan, de amint leteszem elmúlik.

Szerintetek terhes lennék? Félek az újabb csalódástól


Bocsánat, kicsit zavaros az írásom, pont amilyen most én is vagyok😒😒😬😬

Valaki van még így? Izgulunk együtt?😂😂



2018. aug. 23. 13:31
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%

Egy hét késés még "normális", tehát sztem ha 7 napot késik, utána tesztelj.

Nekem csak a 9. napnál lett pozi amúgy..


Ha számításba vehető a terhesség, akkor meg nem ajánlatos emelgetni

2018. aug. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb ha tesztelsz.


Amúgy én izgulok veled, csak én pont a másik dolog miatt. 😐

2018. aug. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)


Tudom nem ajánlatos emelgetni, de sajnos ez a munkámmal jár, s nem lenne jó ha pont most rúgnának ki :(


2. Válaszolónak: ne idegeskedj, mert attól is késhet. Hány napnál jársz?

2018. aug. 23. 13:58
 4/47 anonim ***** válasza:

8 nap múlva kell megjönnie.

Ovukor pettingeltem a párommal, előváladék juthatott max belém. Persze ha bárki másról lenne szó azt mondanám szinte biztos nincs baba.

De úgy hogy rólam van szó azért van bennem félelem, az ovuláció miatt. Nem történt behatolás, a nyílásomnál volt 2-3 percet, utána az ujjával vihette be esetleg de csak egyszer hatolt be az ujjával, többször nem engedtem neki az előváladék miatt. Ezelőtt kb 1 órával orálisan élvezett el.

Mielőtt leszólsz 3 hónapra elutazott (nem hagyhattam ki az utolsó napunkat), a boltok zárva voltak az óvszer elfogyott, ezért nem is volt más.

2018. aug. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azért csinálnék tesztet, mert ha esetleg tényleg terhes vagy, nem biztos, hogy jó dolog bizonyos gyógyszert bevenni.
2018. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Dehogy szóllak le! Az nem az én stílusom. Nem szeretek más portáján csinálni tisztaságot, amíg az enyém nem tiszta. Szerintem ne aggódj. 3 évig csináltuk megszakítással, ovu után 1 héttel már ki se vette. Lehet nálam problémák vannak, ez is megfordult már a fejemben. De nálad tuti nem lesz baj, ne aggódj :)
2018. aug. 23. 14:55
 7/47 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm szépen kedves Kérdezô!

Neked viszont nagyon szorítok!! 😊😊 aztán írd meg mi a helyzet, ha tudsz valamit! 😊

2018. aug. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Mindenképp írok. Már jön a fetrengős mesis fájás megint, főzni is úgy tudok, hogy támaszkodok a pulton.. Szóval.. :(
2018. aug. 23. 16:04
 9/47 anonim ***** válasza:
Nee :( nagyon szorítok hogy ne a menzesz legyen. Nem fog neked megjönni, majd nekem. :) ha meg mégis nagyon sok ismerősöm mostanában babával menstruál vagy csak az első van meg vagy végig. Azért majd egyet tesztelj, ha mégis megjönne.
2018. aug. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

Előző hónapban elment egy babó, de nem kellett "befejezés" kitisztult magától :/

Lehet ez is bekavar. De csinálok tesztet mindenképpen. Hátha :/

2018. aug. 23. 16:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!