Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki már próbálta, mi a tapaszt...

Aki már próbálta, mi a tapasztalata a csípőülőkéről?

Figyelt kérdés
Anya és gyermek szempontjából egyaránt. Melyik a legjobb típus? Mi a különbség a BabaCo, Hoppmanó, Hippychick termékek közt?

2019. nov. 9. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Hoppmanonk van, én nem szeretem. Ez a férjem hordozója, de nagyon ritkán kerül elő. Ő szereti, de van egy onbuja, az lett a kedvence.
2019. nov. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem rossz. De nálunk a fiam fél tőle. Fene se tudja miért..
2019. nov. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szerettem. Egy teljesen 'no name' változatunk van, amit külföldről rendeltem.

Főleg akkor használtam sokat, amikor csak be kellett ugranom a boltba valamiért, vagy tudtam, hogy olyan helyre megyek, ahol úgyis lerakom majd, és csak addig kellett cipelnem, amíg odaértünk. Sokkal gyorsabb, és egyszerűbb volt egy kattintással felcsatolni magamra, mint bajlódni a babakocsival csomagtartóból ki- be.

Arról nem is beszélve, hogy így mindig volt egy szabad kezem, és a másiknak sem kellett súlyt tartania, csak átöleltem vele a kislányomat.

Én nagyon keskeny csípőjű vagyok, és a saját csípőmre csak úgy tudom ráültetni a kislányomat, hogy nagyon ki kell tolnom oldalra a medencém, ettől pedig hamar megfájdul a derekam. Ezzel pedig teljesen egyenes maradt a gerincem, sőt, még meg is támasztotta.

Hosszú távú cipeléshez viszont már nem volt jó, mert így az egyik oldalamon jóval több súly volt, amit viszont az az oldali lábam, csípőm érzett meg.

Most már nem használjuk, mert már önállóan jár.

2019. nov. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!