Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt valaki olyan akinek a...

Van itt valaki olyan akinek a férje szereti a meccset nézni? Gyerekkel foglalkozik olyankor?

Figyelt kérdés

Az én férjemet nem érdekli a gyerek ha meccs van azt lesi. Amúgy mindig foglalkozik velecsak akkor nem..

1 eves


2019. nov. 9. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Akkor is
2019. nov. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Akkor mi a gond? Ennyi szabadidő nem illeti meg? Ha amúgy foglalkozik vele, akkor teljesen normális, hogy meccs közben nem vele akar törődni.
2019. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Majd, ha a gyerek tizenéves lesz, ketten fogják a meccset nézni.
2019. nov. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Mindketten nézünk meccset, és nem csak focit. Én hordom is a gyereket meccsekre, de a gyerek apjától ha meccs van nem várom el, hogy akkor foglalkozzon a gyerekkel, megoldom én. Ez pl. nálam egyáltalán nem gond, sőt ha őszinte akarok lenni és megtehetem, én is gyerek nélkül járok, sokszor egyedül, mert engem még az is zavar, ha közben beszélnek hozzám. Nyilván a gyerek kivétel ez alól, de egyedül tény, hogy élvezhetőbb (nekem). Ha egyébként foglalkozik a gyerekkel ennyi "szabadságot" szerintem hagyj meg neki, nem akkora dolog.
2019. nov. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem mi a probléma? 0-24 csak a gyerekkel kéne foglalkoznia? Az én férjem ugyan nem néz meccset, de néha elmegy a barátaival szórakozni. Van hogy én mondom meki, hogy menjen csak. Ennyi jár neki is
2019. nov. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Ha a kedvenc csapata játszik, vagy elmegy megnézni élőben, vagy bemegy a hálóba addig. Ha kevésbé érdekes, akkor ránéz a telefonján pár percenként, így képben van, este pedig visszanézi a gólokat. Én sem a telefonomat nyomkodom a gyerekek felől érdeklődve, ha színházban vagyok, hanem a darabot figyelem.


Egyszer volt a 6 év alatt, hogy megkértem, szakítsa félbe a meccset, amikor 4-ből 3 beteg volt, a 4. meg éhes és az egyik csak apának engedte az orrszívást, a másiknak hűtőfürdő kellett, a harmadik meg azt a mesét akarta hallgatni, amit csak ő szokott olvasni. Egy szó nélkül jött és segített, én pedig tudtam a picit szoptatni, míg a nagynak engedtem a vizet.

2019. nov. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Na és ezzel konkrétan mi a probléma?
2019. nov. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
Ne csodálkozz, ha egyszer elhagy a férjed. Senkinek nem hiányzik egy házisárkány. Nem igaz, hogy annyi programja sem lehet egyedül, hogy megnéz egy meccset.
2019. nov. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom a kerdezoeknel hogy van de az o vedelmebe annyit mondanek hogy a batyam konkretan olyan meccsfufgo, hogy nem heti egyszer néz meccset vagy amikor épp szezon van. Konkrétan minden nap. Tökmindegy ki játszik és tok mindegy melyik adon megy.

Ha nem ez a szitu nálatok kérdező akkor csatlakozom a többiekhez. Hadd nézze.

2019. nov. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 p.szabina1223 ***** válasza:
Én párom is nagy focidrukker, ha a Fradi lép pályára, megszűnik neki az idő és a hely, képes tök behergelni magát és hangosan kiabálni, ami pl. késő este nem annyira jó, 2,5 éves és 6 hetes lányok mellett. De amúgy ezen nem veszünk össze, főleg hogy a gyerekek miatt inkább a barátainál nézi a meccseket.
2019. nov. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!