Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Párod/férjed annyit foglalkozi...

Párod/férjed annyit foglalkozik naponta a gyerekkel amennyit szerinted szükséges? Van néha ebből vita?

Figyelt kérdés
2019. júl. 7. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Igen szerencsére. De az tény, hogy vita szokott lenni, mert ha fáradt pl akkor türelmetlen. Én pedig soha nem hagyom szó nélkül, akkor inkább ne foglalkozzon vele menjen pihenni. Csak ő ezt nem látja be.
2019. júl. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Nincs vita. Sokat van velük. Ketten vállaltuk. Beletesz annyit, mennyit csak bír.
2019. júl. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Gyakorlatilag onnantól, hogy hazaér, velük van. Akkor szoktam főzni vacsit és a másnapi ebédet, ő kint van velük a kertben, vagy elmennek játszótérre. Este a fürdetés az ő dolga, vacsizni együtt szoktunk, altatni is segít. Hétvégente egy nap elmegyünk négyesben valahová (állatkert, kirándulás, stb), másik nap nagyot sétál velük, addig én tudok pihenni. Nincs vita. 😊
2019. júl. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Sokat foglalkozik a gyerekkel és nem csak ha játszani kell vele. Ugyanúgy ott van ha beteg, éhes, fáradt, fürdetni kell vagy megütötte magát.
2019. júl. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ, hogy ki-mit mennyit dolgozik, és mekkora a gyerek. Pl. A férjem 3 műszakban melózott mikor született a baba, nem várhattam, hogy reggel sír, akkor ringassa. Van akinek nehéz, van akinek könnyű. Se testvérünk, se nagyszülő akire számíthatnánk. Soha nem bíztuk senkire. Megoldottuk. Volt vita, sokszor nem úgy alakult, de aki szereti a gyerekét, feleségét, az ha keveset is, de segít!
2019. júl. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!