Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amelyik apa nem foglalkozik a...

Amelyik apa nem foglalkozik a gyerekkel, ATTol meg szeretheti? Ez hogyan van? Mit erez? Mert nem?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Mit értesz azon,hogy nem foglalkozik a gyerekkel? És mekkora a gyerek? Egy kicsi babával kevés férfi tud mit kezdeni! De lehet,hogy fáradt,vagy az anya elkényezteti a gyereket,és az állandóan sír,akkor ez elég idegesítő is lehet! Normális esetben az apák éppen úgy szeretik a gyerekeiket,mint az anyák.

Konkrétumok nélkül nem lehet véleményt mondani.

2011. dec. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze a maga módján! Van ilyen is.
2011. dec. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy nem foglalkozik vele? Mit nem csinál? Semmit?
2011. dec. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem kell mondani,hogy nem akarod megfogni?aztan 5perc mulva lerakja,mert nehez!!!!par honapos
2011. dec. 16. 17:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én férjem sem "szereti" a kisbabákat. Idegesíti ha sír...nem tud mit kezdeni egy síró gyerekkel. Meg nem szerette, hogy nem csinálnak semmit csak úgy "vannak". De ahogy nőtt, már kezdett kinyílni az értelme egyre jobban megszerette, sőt a 8 hónapos kislányomat és 3 éves kisfiamat imádja és mindent megtenne értük.
2011. dec. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ugyan ilyen volt az én férjem is 5 perc után nehéz és lerakja!!!!én mit szóljak egész nap cipeltem nagyon hasfájós volt!!!most 7,5 hónapos a fiunk és most kezdem úgy látni,hogy egyre jobban eljátszik vele,és elvannak!pedig siralmas volt az elején a kapcsolatuk szerintem,szerinte meg sokat volt vele....KITARTÁS JOBB LESZ EZ!
2011. dec. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
az elsővel apa ugyanilyen volt. újdonság, amíg nem kezdett el beszélni egészen addig ment hasonlóan. Most 5 éves a fiam imádják egymást, ketten elduruzsolnak nélkülem órákig, szinte már féltékeny vagyok. A második fiam 3 hónapos, apa pedig cipeli, szórakoztatja, fürdeti, pelenkázza, legtöbbször kérni sem kell. Igaz az első peluscsere úgy nézett ki, hogy a baba aludt, mondtam beülök egy kád vízbe. Persze ahogy beleültem sír a baba, és hallom ahogy apa mondja neki: na gyere megnézzük a pelusod, remélem nem hányom el magam:)
2011. dec. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

Fél éves volt a fiunk, mire elértem, hogy 5 percre megfogja az apja. 9 hónapos kora körül fürdette, pelenkázta, etette meg először (muszájból, mert nem voltam otthon). Egy éves korára tudtam őket magukra hagyni több órára. Azóta dúl a szerelem, most másfél éves és végre túl vagyunk egy 24 órás "anyamentességen".


A férfiak szerintem nem tudnak mit kezdeni egy kis magatehetetlen csomaggal. Nekik onnantól "használható" egy gyerek, amikor már önálló helyváltoztatásra képes és lehet vele kommunikálni. Nem mondom, én is jobban örültem volna, ha kezdettől kiveszi a részét a babázásból, de hát ezt dobta a gép. Attól még szereti, persze, csak máshogy mint mi.

2011. dec. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!