Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tricikli karácsonyra jó...

Tricikli karácsonyra jó ajándék? Esetleg valamilyen más ötlet?

Figyelt kérdés
Jóbarátom 15 hónapos kislányának szeretnék karácsonyi ajándékot venni.
2019. nov. 10. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem, mert télen nem nagyon tudja használni.
2019. nov. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem jó! Igaz hogy tél lesz de később is fogja tudni használni vagy ha nem lesz hó. Én is most tervezek venni 14 hónaposomnak mert a babakocsiban nem marad már...
2019. nov. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Jó, de mellé vegyél valami aprosagot, amit azonnal tud hasznalni. Ha havazni fog karácsonykor vagy csak latyak lesz, a triciklivel nem fog tudni mit kezdeni. Plusz a szülőket is kérdezd meg, nem e valamelyik csaladtag már azt tervez venni
2019. nov. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen! :D Akkor tricikli lesz meg mellé még valami kis apróság :) Szüleit már kifaggattam mit vesznek neki:)
2019. nov. 10. 17:14
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Hát, én nagyon nem örülnék neki. Nem használnám.
2019. nov. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy fog örülni a gyerek. Nézd Gizike, itt egy tricikli, de most nem használhatod, majd áprilisban elővesszük.
2019. nov. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%

Jajj félre lehet tenni, de amikor új vagy csak tiszta van aki bent is használja nem egyet láttam már. Különben sem játszik vele a gyerek főleg nem ennyi idősen. Lányom is az előzőnek csak a gombját nyomogatja mert zenél, az nagyon nagy játszás. Amúgy is kitudja milyen idő lesz. Lehet éppen jó...

Másik dolog pedig hogy babalátogatóba is szoktak pl kismotrot vinni. Akkor az is hülyeség mert éppen akkor nem tudja használni?

Lehet tovább lepontozni....

2019. nov. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező, azt kalkuláld bele, hogy 15 hónapos bőven nem tudja még tekerni, majd inkább csak 3 év vagy több fölött, sokszor addigra meg már kinövik. (Én még azt is olvastam róla, hogy nem tesz túl jót a gerincnek). Én meggondolnám a helyedben.
2019. nov. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
En nem örülnék neki. 14 honapos lesz a lanyom most karácsonykor. Kicsi is hozza rossz is az ido és sok helyet foglal. Es kesobb is kismotort szeretnek nem ezt. Nagyobb targyakrol erdmes megkerdezni a szuloket. Mert pl lehet o maga szeretne megvenni es kivalasztani a gyerekenek vagy egyaltalan nem is akar ilyet.
2019. nov. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!