Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam megütötte tarkóját,...

Kisfiam megütötte tarkóját, lehet valami baja?

Figyelt kérdés
1 éves kisfiam, leesett a székről és a fejét (tarkóját) ütötte meg, de nem pirosodott be és nem is látszik semmi, de betonra esett és nagyon izgulok nehogy valami baja legyen (óriásit buffant)???
2010. júl. 18. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is hasonló kérdést akartam feltenni.Az én 11hós lányom 2-3 napja leesett az ágyról és a tarkójánál üthette be ő is kb.Nagyon sírt de csak 2-3 percet. Aztán ment is játszani. De még most bennem van a félsz h remélem semmi baja nem lett-lesz!!! Felsírt azonnal a kisfiad?
2010. júl. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen azonnal felsirt, és ő is csak pár percig sirt, lehet én jobban megilyedtem mint amennyire ő megütötte magát.

Remélem semmi baja.

2010. júl. 18. 14:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Fejre mért ütéstől kaphat agyrázkódást. Aminek a tünetei a sikítva sírás, nyugtalanság és hányás ilyenkor azonnal orvoshoz kell vinni.
2010. júl. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Nekem nem volt ilyen.Nem sikítva sírt nem hányt stb..
2010. júl. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben felhívnám a gyerekorvost v. a védőnőt, mert nem minden esetben mutatkoznak egyből a tünetek. Egy telefon nem kerül semmibe, max. az mondja a doki h. vidd el a rendelőbe. Így Te is megnyugszol, hisz mindent megtettél érte. Mivel pici, nem tudja elmondani, h. pl. szédül vagy látáskiesése van, vagy tompa fájdalmat érez. Én nem bíznám a véletlenre meg arra, h. kinek fordult már elő hasonló, minden gyerek másképp érzékeny és senki nem tudja a gép mögül eldönteni, mekkorát esett és lesz-e baja. Főleg, h. szerintem eddig semelyik válaszoló nem volt orvos...
2010. júl. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát elvileg ha azonnal felsírt és nem hányt, akkor nincs komoly baj, de mivel betonra esett, ami elég kemény, megmutatnám az ügyeleten. Hány centiről esett?
2010. júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!