Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 21hónapos beverte a tarkóját...

21hónapos beverte a tarkóját hátul a asztal sarkába?

Figyelt kérdés
mit tennél lett egy jó nagy puklija is kicsit nyűgös de azért mert nem alszik napközben.Ugye nem kell bevinnem a kórházba?
2011. jan. 21. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd fel az gyerekorvosod és kérdezd meg mit tanácsol. Talán nem ártana ha látná is..téged is megnyugtatna. De telefon mindenképp!! Remélem a kicsikédnek nem lesz semmi baja:)!
2011. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is hívd fel az orvost, hogy mire figyelj legalább tudd. Bár én bevinném, meg be is vittem amikor hasonló történt, inkább vigyem fölöslegesen. De ha bevinni nem is tudod azért hívd föl, vagy hívd kis nézzen rá. Ilyenkor belenéz a szemébe, fülébe, megnyomkodja. Engem ez azért megnyugtatna.

De ha fölhívos elmondod mi történt, úgyis mondani fog valamit, hogy minek kell lennie, vagy hogy kell vislekdenie ami aggodalomra ad okot.

2011. jan. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!