Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hete kezdtük a hozzátáplálás...

1 hete kezdtük a hozzátáplálást 5 hónapos kislányomnál. Azóta a kakija nagyon kemény, sötét zöld színű. Normális ez?

Figyelt kérdés
Anyatejes és tápis volt, pótolni kellett, almával kezdtünk.
2010. júl. 18. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Állj le 1-2 hétig a hozzátáplálással,majd próbáld újra!Ez amúgy lehet normális is,de lehet,hogy túl gyorsan akarod hozzászoktatni a szilárd kajákhoz..szóval lassabban,kedves anyuka!:D amúgy sok szerencsét:)
2010. júl. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, normális, más az emésztése már ilyenkor. De adj neki barackot is (őszit) mert az alma hasfogó, lehet azért kemény a kaksi. A fiam a 6. napon ordított, mert fájt a hasa az almától... na onnantól kezdve nem tartottam az egy íz egy hét bevezető módszert.
2010. júl. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon ízlik neki, 2 napja kapja a püré részét, előtte csak a levét itta meg.

Holnap felhívom a védőnőt azért, mert aggódom, nehogy bajt csináljak.

2010. júl. 18. 18:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Eleinte okozhat szorulást a hozzátáplálást, idővel helyreáll. Nálunk is volt nyuszibogyó és gyurma is a pelusban. Én akkor őszibarackot, vagy szilvát adtam a babámnak.
2010. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!