Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az fiam 3 honapos. Kap anyatej...

Az fiam 3 honapos. Kap anyatejet és tápot is. Kakilás után is még folyamatossan erölködik ilyenkor vissza szokott jönni neki a kajcija. Valamint a kakija néha ilyen sárgás valamikor meg sötét zöld. Ez baj lehet? és mitöl erölködik folyamatossan?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ön fia gekkó
2010. márc. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A zöldes-sárga széklet nem gond, a tápszer miatt zöld, az anyatejtől sárga.Vagy nem is tudom hogy írjam.Ha csak simán tápszeres lenne akkor sem kell megijedni ha csak zöld.Semmi gond belőle.Addig amíg nem nyúlós és úgymond "mocsár szagú" addig semmi probléma.

A visszabukás? Szerintem amíg csak néha-néha jön vissza, addig nem kell aggódni.De majd biztosan ír valaki okosabb is.Az én kisfiam is erőlködik kakálás előtt, nincs baj vele a doki szerint, csak még nem tudják csendben csinálni.

Ne aggódj, semmi baj a Kisfiaddal.

Jó babázást!

2010. márc. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!