Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettem egy 90*135-ös takarót,...

Vettem egy 90*135-ös takarót, tényleg nagy lesz a babámnak? Rossz vétel volt? Novemberben szülök.

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagy lesz. De majd belenő.
2010. júl. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Egyelőre még akkor takarózz vele te aztán majd kiderül
2010. júl. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

én is így jártam annó :) de nem is az a baj, hogy nagy a babának, hanem hogy még a kiságynál is nagyobb :) legalábbis a mi kiságyunk 120 cm hosszú.

de nem baj, majd belenő idővel, elteszed későbbre

egyébként az én kisfiam már 1 éves, de nem marad rajta a takaró éjszaka sehogyan sem, úgyhogy mi zsákban altatjuk kezdettől fogva,

illetve az elején kicsit féltem is a takarótól, nehogy alákerüljön a feje

2010. júl. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is vettem takarót, de soha nem altattam benne. Már az elejétől fogva hálózsákban aludt, így én is nyugodt voltam éjszaka, hogy nem rúgja le magáról a takarót. Meg pár hónapos korára már teljesen bejárja az ágyat éjszaka, és akkor semmi értelme a takarónak, úgysem les rajta. Szerezz be Te is hálózsákot, ha még nincs, és próbáld ki azt is.
2010. júl. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia4

Mi tavaly ugyanígy jártunk!megvettük ugyanezt a méretet,majd belepróbáltam a kiságyba és nem nagyon fért bele,belehajtottam (minden oldallról aláfordítottam)és úgy várta a takaró a kiságyban a lányom!Dec 4-én született,és mikor hazahoztuk,akkor is csak egy péád került rá két rétegben!Nálunk így szokta meg!És nem is tűrné el mert vastag!Én is féltem hogy kibújika takaró alól így mi úgy öltöztettük akkor hogy rövid ujjú body plussz hosszú ujjú tipegő,meg egy babapléd félbehajtva így ugye 2 réteg rá!Teljesen elég volt és a mai napig nem mászik ki a takaró alól!Nem tudom hogy csinálja de ha arrébb is megy akkor is viszi a hátán magával :)pedig már 7,5 hós!

2010. júl. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, nem volt rossz vétel, keresztbe használd, és akkor be is tudod tűrni a matrac alá, így nem csúszkál majd le a babádról!
2010. júl. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!