Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos bébim miért üvölt...

2 hónapos bébim miért üvölt evés közben? Azt hittem eddig hogy cumizavar, így fejtem és üvegből adtam csak, de úgy is. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 23:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kislányom ezt csak akkor csinálta, ha túl korán akartam megetetni. Hiába járt le az idő, nem volt éhes ordított. Vártam kicsit (mikor mennyit), utána nem volt gond.
2010. aug. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
gyik barátnőm is hasonlót mesélt a kisfiáról. Nála valami tejallergia volt ha jól emlékszem, akkor arra a tejre volt allergiás, amit az anyukája megivott! De ez csak sokára derült ki. KÉRdezd meg a védőnőt, vagy olvass utána a neten ennek. pár napig vagy egy hétig ne egyél-igyál tejterméket és nézd meg a hatást, hátha ez az!
2010. aug. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!