Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok egy éves gyermeketek...

Mit adtok egy éves gyermeketekre ebbe a hidegben kintre?

Figyelt kérdés
Babakocsiba?Nem tudom mi az ami még nem túlzás,de nem akarom azt sem h szegénykém fázzon.
2011. nov. 14. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyan nem 1 éves még a lányom, de én a réteges öltöztetés híve vagyok.

Babakocsiban ül, néha kiveszem, leteszem a földre, mert nemrég állt fel.

Most délután megyünk ki sétálni, ez lesz rajta: ujjatlan body, póló, vékony pamut pulcsi, vékonyabb polár pulcsi, kabát.

Alul harisnya, vastag nadrág, cipő (bélelt). Ha hideg lesz, akkor adok rá még egy zoknit.

Takaró mindig kéznél van, mert sokszor járok úgy, hogy napon szép idő van, de árnyékban meg lehet fagyni.

Sapka, esetleg kesztyű, de most szép az idő, az nem biztos, hogy kell rá. Tegnap kellett.

2011. nov. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a 20 hónaposomra ezt adom:

h.ujjú body, plüss mellény, pulcsi, kabát, harisnya, polár nadrág, a nyakába kendő, sapka.

1 évesen is így öltöztettem, de természetesen a babakocsiban még betakartam vagy/és lábzsákot húztam a kocsira - az időjárástól függően.

2011. nov. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kisebbem 1 éves.

Ma ez volt rajta:

body, hosszú ujjú póló, harisnya, zokni, kordnadrág, cipő, télikabát, vastag sapka, sál, lábzsák a babakocsin. Még nem adtam pulcsit a kabát alá, de elég meleg ez a kabát.

De ő nem fázós gyerkőc.

2011. nov. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!