Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos bébim miért üvölt...

2 hónapos bébim miért üvölt evés közben? Azt hittem eddig hogy cumizavar, így fejtem és üvegből adtam csak, de úgy is. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 23:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az én bébim is eszt csinlja.a cumisüveget nem fogadja el de a cicin is eszt csinalja és ö is 2 hónapos.ma is inkáb a kezét szopta minthogy egyen.szerintem a melegtöl van
2010. júl. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Húzkodja a lábát v. ép megfeszíti magát evés közben?Feszeng?

Ha igen,akkor valószínű,hasfájós.

A lányomnál igaz, pár naposan derült ki,de ő akkor kezdte,amikor pár korty tej lejutott a pocijába.

Ha te ideges vagy mert nem eszik,ő is az lesz.Nagyon kifinomultak a radarjaik:-)

Ha nem,akkor sajnos nem tudtam segíteni:-(

2010. júl. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Mikor kb ennyi idősen a fiam ugyanezt csinálta, kicseréltem a cumit nagyobb lyukúra, jobban jött neki, és azóta semmi baja nincsen. Lehet, hogy túl lusta szívni, vagy túl mohó.
2010. júl. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Cicin mintha belustulna és akkor üvölt. Üvegből meg mintha mohó lenne. De fura hogy csak evés közben üvölt, mert egyébként meg áldott jó baba! A cumit nagyobbra cseréltem de úgy is csinálja, a lábával kalimpál közben...
2010. júl. 19. 00:02
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fáj a hasa.

Ahogy megindul az emésztése az evéstől elkezd neki csikarni a pocakja!

2010. júl. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mit tehetek ellene?
2010. júl. 19. 08:59
 7/12 anonim ***** válasza:
Infacol,Espumisan,Gripe Water.Ezeket lehet neki adni,mindenkinek más válik be.Nekünk az Infacol vált be.5 perccel kaja előtt adtam neki.Amúgy büfizik,pukizik rendesen?
2010. júl. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
büfi, puki rendben. de kb 40 perc egy evés. közben felveszem, járkálok vele, majd vissza, cumisüveg, nyöszörgés, felveszem, járkálás, evés, stb-stb-...
2010. aug. 5. 13:24
 9/12 Gabi66 ***** válasza:
Ez biza lehet cumizavar is. Ha még ciciztek össze van zavarodva. Ha van kitartásod szoktasd vissza a cicire.
2010. aug. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
azóta már a cici nem kell neki, kizárólag üvegből eszik, de úgy is u.az a szitu..
2010. aug. 5. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!