Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járássegítővel nem hátráltatju...

Járássegítővel nem hátráltatjuk a babát?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nem meri majd elengedni és nélküle lépegetni? Mert a kézenfogva vezetgetést sem javasolják tudtommal.

Nem tudom, hogy vegyek-e.

Kisfiam 2 hete kezdett el bútorok mellett lépegetni. Ma viszont olyan ügyesen tolt maga előtt egy puffot véletlenül. Egész gyorsan totyogott utána.


2019. nov. 22. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem fölösleges, de ahogy érzed. Pikk pakk megindul magatol, nem kell az neki és sokan panaszkodnak, hogy elesik a gyerek, mert ahogy tolja maga előtt nagyon megindul és csak gurul ő meg nem megy meg olyan gyorsan biztonságosan.
2019. nov. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
91%
Szerintem sincs sok értelme. Nem kell siettetni, menni fog az egyedül is. :)
2019. nov. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont ahogy az egyes írja, meglódul és hasra esik. Nekünk van, használtan kaptuk, de nem szerettem ha tolja, pont a fent leírtak miatt. Felállni sem tud olyan stabilan mellette, ill. az én lányom folyton húzni akarta. Végül nélküle is megtanult járni, mostmár tologatja (meg húzza is), főleg hogy van egy kis kosár rajta amibe lehet pakolni.
2019. nov. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Én venni akartam de mire vettem volna megindult nélküle 🤷‍♀️

Szerintem pénzkidobás..

2019. nov. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor nem veszek!
2019. nov. 22. 21:50
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Kaptuk használtan, de én se szeretem ha használja, olyan gyorsan gurul, szegény rohan(na) utána, félek hogy elesik.

Nem sokat használjuk, néha magától odamegy és elkezdi tolni, de nem szeretem ha csinálja

9 hónapos

2019. nov. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
A lányom nagyon szerette, mindig a játszóházban szerzett egyet és amíg ott voltunk azt tolta, végül vettem egyet használtan, egyikkel sem esett el, gondolom jól voltak súlyozva, pl. játék babakocsival hatalmasakat zakózott. Nem létszükséglet a járássegítő, de nem is káros, tizenpárezerért biztosan nem vettem volna, csak addig használja amíg nem tanul meg járni.
2019. nov. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a bolhapiacon vettünk egyet. Talán 1 napig használta a gyerek rendeltetésszerûen. Utána a maciját sétáltatta benne (van egy kis raktere), késôbb full erôbôl nekirongyolt a bútoroknak vele. Amióta a kicsi is megtanult járni, egymást tologatják vele. Összességében jó vétel volt. Nem egészen arra használják, amire való, de akár 1 órát is elszórakoznak vele.
2019. nov. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!