Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járásnak számít ha a kisfiam...

Járásnak számít ha a kisfiam járássegítővel már jár? Úgy értem bármennyi lépést, esés nélkül. Anélkül 10-15 lépés megy neki.

Figyelt kérdés
2013. júl. 28. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az önálló, kapaszkodás nélküli járás minősül járásnak. Az sem az, ha csak a szülő kezét fogva hajlandó lépegetni. De innen már nem sok időbe telik, hogy önállóan is menjen. Amúgy ez nem verseny. Az enyém 18 hónaposan kezdett el járni, de nem izgultam halálra magam emiatt.
2013. júl. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A járássegítö csak hátráltatja a járásban, akár csak a vezetgetés. Hagyd, hogy egyedül menjen, és hagyd elesni is.

Csak akkor tanul meg egyensúlyozni. Ha elesik, akkor fel kel magától, nem lesz semmi baja töle.

2013. júl. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
tegnap előtt elindult.most már mindenhová gyalogol.:-) 1 éves egyébként.
2013. aug. 2. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!