Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 évesen keresztelő? Tényleg...

2 évesen keresztelő? Tényleg "szánalmas" ilyen későn tartani?

Figyelt kérdés

Most jutottunk el odáig, hogy eldontottuk kik legyenek. Eleinte mindenkit érdekelt a kisfiunk. Sejtettem h lassan elkopnak.

Így is lett és jó, h vártunk ezzel a döntéssel.


2019. nov. 26. 23:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj. Én Református vagyok, 15 éves voltam amikor megkereszteltek.
2019. nov. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves "7"-es,köszönöm...szeretem az extrém sportokat,így ez az egyik hobbim,..szságokat írok szabadidőmben...tudod,van aki drogozik,vagy piál..mások orrba-szájba keresztelkednek,nekem csak ez maradt.:)


Nem tudhatom,melyik álláspont az igazi. Engem a szüleim reformátusnak kereszteltek,de nem voltunk templomjáró család,sem a hitet nem gyakoroltuk-így teljesen értelmetlennek láttam,miért pont ezt választották..és minek.

A református egyházzal semmi bajom amúgy.

Nekem van egy nagyon jó barátom,akivel beszélgettünk erről,és mesélte,hogy van olyan felekezet,ahol maguk dönthetnek erről..és én ezzel egyetértek.

Beszélünk a gyerekekkel a vallásról,hitről,próbálok mindenről mesélni nekik,és azt gondolom,amit majd magukénak éreznek,azt válasszák.


Szeretem a Bibliát,mert sok fontos,és jó dolgot tanulhatunk belőle..magam részéről,ugyan hitem van,de nem csatlakoztam egy egyházhoz sem...de a gyerekeim ismerik a Bibliát,sokszor mesélek nekik róla/belőle.

Inkább ezt tudják,mint bármi mást,kárukra nem lesz,csak épülésükre.


Aztán ha az én nézetem ..szság,akkor legyen..:)

2019. nov. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Mindenkinek ment a zöld.. A maga módján mindenki segíteni próbált..


Nem mások véleménye alapján döntök és élek.

Csak érdekelt ki mit gondol,vagyis a többség.

De ettől függetlenül, nem a ti véleményetek alapján fogok dönteni és nem is annak alapján amit valaki mondott nekem.

2019. nov. 27. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!