Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hetes kisfiam csak kint...

6hetes kisfiam csak kint "hajlandó" napközben aludni ha kint alszik 1 órát akkor behozom és általában úgy alszik még 2 órát amúgy ha bent altatom űvőlt és nem alszik csak max 15perceket mit tegyek félek megfázik, tapasztalat valakinek?

Figyelt kérdés
2008. nov. 18. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam októberi,és egész télen kint altattam.Mert ahogy Te is írod,nem akar bent aludni.Semmi baja nem volt.-3 fokig kivittem.Nagyon bebugyoláltam.A babakocsiba textilmózes,bele télipaplan,a gyerek jól felöltöztetve téli cuccba,jól betakargattam,és mindig úgy kellett behoznom,hogy aludt.Hála égnek soha nem volt kiskorában beteg.A lányom is téli gyerek,Ő is sokat volt kint.Szerintem nyugodtan kiteheted 1 órára most is,csak jól bugyoláld be.
2008. nov. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lehet nagyon száraz a lakásotok levegöje. ha kint nincs minusz akkor aludhat kint, a sógornömnél is ez volt ö gyapjuba tekerte a gyereket.

De nyitott ablaknál altasd el és ha elaludt csukd be az ablakot és bugyoláld ki. tegyél fel a radiátorra vizes törölközöt.

2008. nov. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat igen száraz a levegő a lakásba de a konvektoron van párologtató (de lehet kevés). Remélem nem fázik meg mindig jól bebugyolálom. Köszi nektek!
2008. nov. 18. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!