Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etetőszékből nektek melyik...

Etetőszékből nektek melyik vált be? Melyik típust ajánlanátok?

Figyelt kérdés

10 hónapos elmúlt a lányom. A régi etetőszékünk (már használtan kaptuk, azóta már kiszolgáltnálunk még egy gyereket) leköltöztettük a nagyszülőkhöz, most vennénk egy újat. Tudnátok ajánlani, ami bevált, és nem megy tropára pillanatok alatt?

Jó kis masszív kellene, mert nagyon izgő-mozgó a csajszi, tegnap valahogy kitornázta magát a régi etetőszékéből, és felállt, amíg én kidobtam a bébiételes üveget(pedig van rajta öv, csak nem 5 pontos), az is jó lenne, ha duplatálcás lenne, és a tálcán lenne kicsúszásgátló, plusz biztonsági öv... És minél nagyobb súlyt bírjon, mert már lassan 10 kiló, nem szeretném, ha pár hónap múlva összetörne alatta az szék.


2010. júl. 19. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van kislányom 6 hónapos kora óta (most már 17 hónapos, 10 kg csak mondjuk, de még mindig kiszolgál tökéletesen):

[link]

Nem a legolcsóbb, de minden van rajta/benne, amit leírtál. Csak ajánlani tudom. Főleg, mivel összecsukható, és kis helyen elfér, fal mellett, ilyesmi.

2010. júl. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ezt:

[link]


és már nem kell magasan ülnie hanem szétszedve és akkor rajzolhat is rajta -ha akar-

szerintem ez a legjobb megoldás mert nem kell emelgetni és akkor száll ki belőle amikor akar.

2010. júl. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


Szia!

Nekünk ez van,kb pont olyan mint az első válaszolóé,csak a márka más!Én nagyon szeretem!duplatálcás,pohártartós,összecsukható,dönthető,állítható magasságú,van kereke...Én az anyagát is nagyon szeretem mert könnyű tisztítani!

2010. júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igazából nekünk már nem kéne dönthető, meg állítható, mert már elég nagy. Csak ahogy nézegetek a neten, vannak ezek dönthetős csodák, némelyik horror áron, és van néhány "fapados", vékony vázzal, 1 tálcával. Átmeneti típus nincs?


Az állítható magasságútól én kicsit fázom, mert már hallottam olyat, hogy egy idő után a gyerek súlya alatt lecsúszott az ülés, letört az állító pöcök, stb. (És nem is gagyi, márkátlan típusról hallottam ezt)

2010. júl. 19. 13:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ikeás 5000ft-ból megvan és tényleg jó.

2010. júl. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ismerem az ikeásat, de abból a lányom kettő perc alatt kimászna, és fejre esne.
2010. júl. 19. 14:07
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem perc, másodperc :)

Mindenképpen ötpontos öveset szeretnék.

2010. júl. 19. 14:07
 8/9 anonim ***** válasza:

átmeneti típus:

[link]


Nem márkás, de tök olyan mint a nagyobb márkák, viszont olcsóbb... én most rendeltem, elégedett vagyok vele.

2010. júl. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ikeás 5000 ft-os
2010. júl. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!