Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terhesgondozásról orvosi...

Terhesgondozásról orvosi igazolásnak elfogadják azt h nőgyógyászhoz jártam? Miért kell az a gyeshez? Mit változtat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem elég a magánnődoki, a hivatalos terhesgondozáson is meg kell jelenned min. 4-szer - de lehet, hogy ezt a saját dokid is leigazolhatja a kórházban, ez azon múlik, abban a kórházban hogyan működik...

Minden kismamának át kell esnie az előírt vizsgálatokon, ez a terhesgondozás lényege - minél több egészséges kisbaba szülessen, ez a célja! ezért kell leigazolni, mert csak azt a kismamát támogatja az állam, aki felelősségteljesen viseli a várandóságot és eljár a szükséges vizsgálatokra.

2010. júl. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem ez nem kell a gyedhez hanem az egyszeri anyaságihoz kell csak ami 64125ft ebben az évben.Nekem csak ehez kérték,a gyedhez nem.
2010. júl. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:Gyedet olvastam,nem gyest de szerintem ahoz sem kell,bár én ebben a gyes témában nemtudok hozzászólni mert gyeden vagyok.
2010. júl. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Augusztusban még csak az egyszeri anyaságihoz kellett a 4 pecsétes igazolás.
2010. júl. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szeptemberben is ;))))
2010. júl. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!