Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány cm egy újszülött talpa?...

Hány cm egy újszülött talpa? És félévesen mekkora? Vettem egy színben passzoló kocsicipőt az overalljához, csak olyan nagynak tűnik. Novemberi baba.

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 14:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Majdnem 10 cm a cipőcske, az overall 62-es.
2010. júl. 19. 14:23
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha már megvetted a cipőt és az overált, akkor elkésett a tanácsom, de újszülöttnek célszerű az olyan overál, aminek rávarrt lábfeje van. Nem legombolhatós, hanem rendesen hozzávarrt. Mert így biztos, hogy nem megy be a hideg a gumírozásnál, bármilyen ruhában, akár lábfejes rugiban is beleteheted a babát.

A talpméret elég egyéni, nekem úgy 8 centi körüli talpacskával születtek a lányaim, de az elsőnel elég gyorsan nőtt a lába, a másodiké meg elég aprócska, még 10 hónaposan is nagyok rá azok a cipők, amiket a nővére 7 hónaposan hordott.

2010. júl. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

kettőt és könnyebbet....:)

a fiam lába újszülötten volt kb akkora mint ismerősé 1 évesen.......nekünk az első cipőnk is 21-es volt, van aki meg mindent felkutat egy 17-esért

nekem egyébként nagy lábam, van és pl öcsémnek is 47-es.....ha nálatok is vannak "nagylábúak" akkor neki is van rá esélye, egyébként meg kocsicipőből jó a nagyobb is, az overál biztos jó lesz, bár először készülj fel h meg kell keresni benne...

jó babavárást!

2010. júl. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10 hónaposomnak 10-10,5 centi a talpa.
2010. júl. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Lesz egybebundazsákja is. Az overallt kaptuk, de annyira kis szép. Engem is zavart, hogy nem lábfejes, azért vettem hozzá ezt a kis prémes cipőt. Kicsi babáknak való, mert a talpa is bőr, nem lehet benne járni...


Hát reménykedem akkor.

2010. júl. 19. 14:34
 6/6 anonim ***** válasza:
10 honapos fiamnak 13 cm a 19-es szandit már kinőtte.
2010. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!