Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb. mennyi egy 2 hetes újszülö...

Kb. mennyi egy 2 hetes újszülött baba napi alvásigénye?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én babám 2 hetes koráig szinte végig aludt az etetések között. Kb. akkor kezdődött, hogy egyre többet van fent. Most 7 hetes és nappal 2-3 alkalommal alszik fél-egy órát, max. másfelet. Éjjel viszont 7+3 órát egy evéssel. De ez szinte hetente változott eddig, úgy tűnik most állt be erre
2011. okt. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legalább 20 óra alvás,szunyókálás! Szóval nagyon-nagyon sok! :)
2011. okt. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam még evés közben is aludt... :)
2011. okt. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sandstone válasza:

Szerintem ez is babafüggő, mint sok minden más.

Az elején a legtöbb baba szinte az egész napot átalussza, főleg ha be is sárgult, akkor aluszékonyabbak. Ilyenkor még felváltva esznek-aludnak.

Az én fiam besárgult (bár nem vészesen) és 5-6 órát aludt egy huzamban úgy, h. a csecsemős nővér sem tudta a kórházban felébreszteni, pedig hát nem finomkodtak vele. Illetve ahogy más is írta, az én babám szintén bealudt a cicin 10-15 perc után, úgyh. szinte átaludta az egész napot. Olyan 1,5-2 hónapos volt, amikor már délelőtt és délután is fel volt, és egyre többet nézelődött.

2011. nov. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!